Białostocki Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Sp. z o.o.

Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja, dezynsekcja budynków, dezynsekcja mieszka

Dezynfekcja dezynsekcja i deratyzacja
ul. Dąbrowskiego 16a, 15-872 Białystok podlaskie
Poniedziałek 07:00 - 14:30
Wtorek 07:00 - 14:30
Środa 07:00 - 14:30
Czwartek 07:00 - 14:30
Piątek 07:00 - 14:30
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Białostocki Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Prowadząc Białostocki Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji posiadamy kilkudziesięcioletnią tradycję w zakresie świadczenia usług eksterminacji szkodników w domach Klientów.
Produkty i usługi
Oferujemy kompleksową ochronę sanitarną obiektów szczególnie dla: służby zdrowia, gospodarki mieszkaniowej, przetwórstwa mięsnego i spożywczego, handlu hurtowego i detalicznego, hoteli, gastronomii oraz hodowli zwierząt a zwłaszcza drobiarstwa.

Istniejemy na rynku wspomnianych usług już od wielu lat. Stosowanie jakościowo dobrych środków chemicznych w połączeniu z długoletnim doświadczeniem, przyczyniło się do wypracowania takich technologii, które gwarantują relatywnie najlepsze efekty.

Współpracując z nasza firmą obiekty Wasze wolne będą od insektów, gryzoni i fetoru a także od bakterii i wirusów. Tym samym poziom higieny sanitarnej w nich będzie bez zastrzeżeń. Sprawdź. Usługi świadczymy terminowo w porach odpowiednich czynne 24 h (całą dobę).

Jednostkom gospodarki mieszkaniowej (spółdzielnie mieszkaniowe, administracje osiedlowe itp.) oferujemy przeprowadzanie dezynsekcji budynków (w całości lub odpowiednich pomieszczeń) w zależności od występujących potrzeb, przeciwko wszystkim insektom jakie występują, kompleksową dezynsekcję mieszkań w przypadkach masowego występowania karaczanów (prusaków lub karaluchów), deratyzację budynków w zależności od występującego zagrożenia - prowadzimy również deratyzację profilaktyczną.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z Białostockim Zakładem Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji.
Marki i specjalizacje
Ceny

Ceny usług uzależnione są od specyfiki, wielkości i stopnia zainfekowania obiektów, przy czym w przypadku obiektów o dużych powierzchniach ceny można negocjować. Natomiast przy zawieraniu umów długoterminowych stosujemy upusty cenowe.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń