Bar Bud Docieplenia

Ocieplanie i renowacje budynków

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Dojlidy Fabryczne 1, 15-555 Białystok podlaskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Bar Bud Docieplenia

Informacje

Opis działalności
Bar-Bud to zespół fachowców, którzy są do Państwa dyspozycji z zakresu budowy i wykończeń pod klucz. Nasza siedziba znajduje się w Białymstoku. Właścicielem firmy jest Grzegorz Baranik. Swoje usługi świadczymy już od 2009 roku.
Produkty i usługi
Naszą ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i do przedsiębiorców. Od lat współpracujemy z instytucjami i urzędami. Proponowane przez nas usługi remontowe obejmują między innymi malowanie, tynkowanie i tapetowanie ścian. Stawiamy ścianki działowe i układamy panele podłogowe.

Na życzenie Klienta podejmujemy się również usług dekarskich. Nie stanowią dla nas problemu remonty dachów domów jednorodzinnych, bloków, czy obiektów przemysłowych. Do naszych zadań należy układanie papy termozgrzewalnej, montaż blachodachówki, a także przygotowywanie wszelkich konstrukcji i materiałów pokryciowych.

Co więcej, naszym Klientom proponujemy takie usługi jak:

- roboty sanitarne,
- prace elektryczne,
- ocieplanie i docieplanie budynków,
- układanie glazury i terakoty,
- wykonywanie elewacji budynków,
- utylizacja azbestu.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzenia siedziby naszej firmy Bar-Bud w Białymstoku. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i doradzimy w kwestii doboru właściwych materiałów.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
podlaskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń