Bad Boy Shop Mariusz Laszkiewicz

Najlepsze kosmetyki i akcesoria dla Twojego samochodu

Kosmetyki samochodowe
ul. Dolistowska 26 (k. Szydłowca), 15-197 Białystok podlaskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Bad Boy Shop Mariusz Laszkiewicz

Informacje

Opis działalności
Specjalizujemy się w sprzedaży wszelkiego rodzaju kosmetyków oraz akcesoriów do samochodów. Nasza firma Bad Boy Shop znajduje się w Białymstoku, a prowadzi ją Mariusz Laszkiewicz.
Produkty i usługi
Nasz sklep motoryzacyjny powstał z pasji do czterech kółek. Zamiłowanie do branży samochodowej pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie. Nie zapomnieliśmy także o atrakcyjnych cenach. Nasz asortyment stanowią tylko i wyłącznie sprawdzone i skuteczne kosmetyki samochodowe oraz starannie wyselekcjonowane, niezbędne każdemu kierowcy akcesoria do auta.

Sprzedajemy takie produkty jak:

- Apc, degreasery,
- Szampony,
- Glinki, quick detailery,
- Cleanery i odżywki,
- Woski,
- Sealanty,
- Felgi i opony,
- Metal, chrom i aluminium,
- Dachy cabrio,
- Tworzywa sztuczne.

Oprócz tego można zaopatrzyć się u nas w piany aktywne oraz szyby. Klienci zakupią u nas tapicerkę, neutralizatory zapachów, maszyny, pasty, gąbki oraz futra polerskie. Sprzedajemy mocowania do gąbek, papiery wodne oraz taśmy maskujące. W naszym asortymencie znajdują się tez akcesoria, takie jak aplikatory, gąbki, rękawice, mikrofibry, ręczniki do osuszania, szczotki, pędzelki, torby, koszulki, naklejki, wiadra i drit guardy.

Współpracujemy z renomowanymi producentami (Auto Finesse, Meguiars, Menzerna, Nielsen Chemicals i wielu innych). Naszymi klientami są osoby z całej Polski - Poznań, Warszawa, Kraków, Łódź, Szczecin i szereg pozostałych miejscowości.

Serdecznie zapraszamy do zakupów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń