Agrosolar Polska sp. z o.o.

Panele słoneczne na dotacje

Wytwarzanie energii odnawialnej
ul. gen. W. Andersa 38/413, 15-113 Białystok podlaskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(85) 888 05 55
Adres korespondencyjny
ul. gen. W. Andersa 38/413, 15-113 Białystok podlaskie

Informacje

Opis działalności
Firma Agrosolar Polska powstała w 2007 roku. Nasza siedziba znajduje się w Białymstoku. Właścicielem jest Tomasz Ostrowski.
Produkty i usługi
Nasze środowisko jest bardzo w ostatnim czasie zanieczyszczone i naprawdę warto trochę się o nie zatroszczyć. Wszędzie mówią o ekologii i pouczają co zrobić, by było lepiej. Może, zamiast tego wykonać pewne czynności, które doprowadzą do polepszenia się stanu środowiska.

Doskonałym pomysłem jest wykorzystywanie odnawialnych źródeł energii. To w pełni naturalne metody, które nie emitują żadnych niepożądanych substancji do atmosfery.

Naszym zajęciem jest montaż instalacji energii słonecznej. W ofercie posiadamy kolektory słoneczne i panele słoneczne. Przygotowaliśmy specjalne ofert dla rolników, firm i prywatnych domów.

Świadczmy w pełni kompleksowe usług obejmujące audyt energetyczny przez rozpoczęciem budowy, pomoc w doborze odpowiedniej instalacji, montaż paneli, projekt instalacji oraz jej dalszy monitoring.

Poza tym zajmujemy się pomocą w znalezieniu środków na sfinansowanie inwestycji. Zapewniamy, że nasi Klienci korzystają najlepszych dotacji.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Białystok, bielski, grajewski, hajnowski, Łomża, moniecki, sokólski, łobeski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń