Aspekt R. Farfułowski, A. Pawłowski s.c.

Wysoka jakość drzwi, okien i żaluzji fasadowych - przystępna cena!

ul. gen. W. Andersa 69, 15-113 Białystok podlaskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
604 473 663
Adres korespondencyjny
ul. gen. W. Andersa 69, 15-113 Białystok podlaskie

Informacje

Opis działalności
Firma Aspekt z Białegostoku to dostawca wysokiej klasy okien, drzwi, bram, rolet i żaluzji fasadowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. drzwi wewnętrzne i zewnętrzne wykonane z użyciem drewna, stali i aluminium, a także okna PCV i drewniane. Zachęcamy do kontaktu.
Produkty i usługi
Firma Aspekt to szeroki asortyment drzwi, okien, bram garażowych, rolet, czy żaluzji fasadowych. Od samego powstania tworzymy ofertę w której jakość produktu odgrywa kluczową rolę. Nasz asortyment pochodzi od uznanych producentów stolarki drzwiowej i okiennej, z wykorzystaniem najlepszej klasy materiałów oraz nowoczesnych technologii. Zapewniamy też Państwu pełne wsparcie w zakresie doradztwa i pomocy w wyborze właściwego do Waszych potrzeb produktu. Nasza oferta to:

- drzwi zewnętrzne,
- drzwi wewnętrzne,
- drzwi drewniane,
- drzwi aluminiowe,
- drzwi stalowe,
- okna PVC,
- okna drewniane,
- bramy,
- rolety i żaluzje.

Zajmujemy się również montażem drzwi i okien. Nasi montażyści mają duże doświadczenie w realizacji nawet trudnych zleceń.

U nas znajdziecie Państwo jakość produktów, sprawny montaż, a także atrakcyjną cenę oraz profesjonalną pomoc i doradztwo. Warto skorzystać z naszej oferty.

Serdecznie zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń