E-Prestige Kamil Kościuk

Instalacje elektryczne i OZE oraz remonty płyty gk łazienki

Elektroinstalatorstwo
ul. Jarzębinowa 16/60, 15-793 Białystok podlaskie
(1 opinia) napisz opinię
E-Prestige Kamil Kościuk

Informacje

Opis działalności
Właścicielem firmy E-Prestige jest Kamil Kościuk. Siedziba naszej działalności mieści się w Białymstoku, na terenie województwa podlaskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest elektroinstalatorstwo. Zajmujemy się świadczeniem usług związanych z różnego rodzaju instalacjami elektrycznymi. Podejmujemy się wykonania instalacji od podstaw, a także prac serwisowych istniejących obiektów. Świadczymy także usługi związane z konserwacją instalacji. Naszym Klientom oferujemy między innymi montaż urządzeń. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, dzięki któremu przeprowadzimy wszelkie niezbędne pomiary. Bez problemu wykryjemy usterki i przejdziemy do naprawy. Wykonujemy zasilenia, układamy linie kablowe, montujemy złącza i tablice licznikowe, a także rozdzielnie elektryczne i tablice bezpiecznikowe.

Nasza oferta obejmuje usługi, takie jak:

- montaż paneli fotowoltaicznych,
- montaż systemów alarmowych,
- montaż instalacji antenowych,
- montaż instalacji domofonowych,
- montaż pomp ciepła,
- montaż klimatyzacji.

Obsługujemy również instalacje służące do emisji ciepła z folii na podczerwień Red Snake, wykorzystywane dodatkowo do fotowoltaiki.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży poradzimy sobie z każdym zleceniem. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy służą doradztwem i pomocą na każdym kroku. Zapewniamy dogodne terminy realizacji i miłą obsługę.


Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty firmy E-Prestige w Białymstoku.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie, podlaskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
Krzysztof
Profesjonalnie i w dobrej cenie. Polecam.