Fortica Andrzej Kozioł

Elektroinstalatorstwo
ul. Jarzębinowa 2, 15-793 Białystok podlaskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Fortica Andrzej Kozioł

Informacje

O nas
Od kilku lat odnawialne źródła energii zyskują coraz większą grupę swoich zwolenników. Fotowoltaika to nowoczesna metoda pozyskiwania energii odnawialnej z wykorzystaniem, w tym wypadku, energii słonecznej. W perspektywie takie rozwiązanie pozwala poczynić znaczne oszczędności związane z opłatami za zużycie energii elektrycznej. Jest to także doskonałe rozwiązanie na dostarczanie energii do miejsc, gdzie sieci energetycznej po prostu nie ma. Ponadto, decydując się na takie rozwiązanie wspomagamy ochronę środowiska naturalnego.
Opis działalności
Przedsiębiorstwo Fortica rozpoczęło swoją działalność w 2013 roku. Siedziba naszego zakładu znajduje się w Białymstoku. Specjalizujemy się w montażu pełnych instalacji fotowoltaicznych. Właścicielem firmy jest Andrzej Kozioł. Działamy na terenie całego Podlasia.
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwo Fortica oferuje montaż i serwis paneli fotowoltaicznych najwyższej klasy i o najlepszych parametrach użytkowych.

Oferta:

• panele fotowoltaiczne,
• panele słoneczne,
• systemy solarne,
• instalacje fotowoltaiczne,
• kolektory słoneczne,
• serwis instalacji fotowoltaicznych.

Przy realizacji instalacji fotowoltaicznych korzystamy ze specjalistycznego sprzętu i rozbudowanej wiedzy na temat tychże urządzeń. Kierowani wieloletnim doświadczeniem działamy niezwykle sprawnie i z wielką dbałością o szczegóły. Dzięki wysokim kwalifikacjom naszych monterów jesteśmy gotowi zagwarantować Państwu najwyższy poziom usług.
Proponujemy montaż stacji ładowania pojazdów elektrycznych oraz solarne oświetlenie ulic.

Odnawialne źródła energii to bez wątpienia przyszłość energetycznego świata. Rozumiemy, jak ważne w tym wypadku jest perspektywiczne myślenie. Zapewniamy fachowe doradztwo i chętnie służymy pomocą przy wyborze najodpowiedniejszego dla Państwa rozwiązania.
Dodatkowo oferujemy pomoc w uzyskaniu dotacji unijnych.

Gwarantujemy profesjonalizm i pełną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną naszych systemów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z firmą Fortica!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
podlaskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń