Strefa Piękna Anna Dąbrowska

Świadczymy szeroki zakres usług kosmetycznych

Salony i gabinety kosmetyczne
ul. Kolejowa 16/9, 15-701 Białystok podlaskie
(1 opinia) napisz opinię
Strefa Piękna Anna Dąbrowska

Informacje

Opis działalności firmy Strefa Piękna Anna Dąbrowska w Białystok
W salonie Strefa Piękna zajmujemy się wykonywaniem zabiegów kosmetycznych. Nasza siedziba znajduje się w Białymstoku, a założycielką jest Anna Dąbrowska. Zachęcamy do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
W salonie kosmetycznym Strefa Piękna działamy prężnie już od kilku lat. Zajmujemy się przede wszystkim świadczeniem szerokiego zakresu usług kosmetycznych. Mamy ogromne doświadczenie oraz liczne certyfikaty potwierdzające nasze umiejętności związane z zabiegami kosmetycznymi.

Nasza oferta obejmuje takie usługi jak na przykład:

- stylizacja paznokci,
- manicure,
- przedłużanie rzęs,
- kosmetyka twarzy,
- peeling kawitacyjny,
- depilacja,
- rzęsy 1:1.

W naszej pracy wykorzystujemy tylko i wyłącznie preparaty znanych i polecanych marek. Gwarantuje to długotrwałe efekty naszej pracy, a także bezpieczeństwo naszych klientek.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Firma Strefa Piękna Anna Dąbrowska z lokalizacji: Białystok świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
podlaskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
N
P
Natalia Pruszko
Właścicielka w ogóle nie liczy się z cudzym czasem. Przyszłam punktualnie na umówioną wizytę, kazała mi czekać 2 godziny, po czym przyszłam po tych dwóch godzinach i zostałam poinformowana że mnie nie obsłuży, bo nie ma czasu. Bardzo intrygująca osoba, źle zorganizowana. Nie dziwo że kolejek nie ma...... przy takim zaangażowaniu w pracę, życzę pani takich klientek, jak pani mnie potraktowała, które umówią się na wizytę i nie przyjdą i nawet pani nie poinformują. P.S. Straciłam pół dnia na paznokcie których i tak nie mam. NIE POLECAM !!!