Popularna PHU

Części i komponenty stosowane w chłodnictwie i klimatyzacji

Klimatyzacja
ul. Kolejowa 7, 15-701 Białystok podlaskie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
856618350
856514123
501381929
bialystok@popularna.pl
Popularna PHU

Informacje

Opis działalności
PHU Popularna specjalizuje się w sprzedaży części oraz komponentów stosowanych w chłodnictwie i klimatyzacji. Jest bezpośrednim dystrybutorem wielu krajowych i zagranicznych producentów, co pozwala jej oferować produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Siedziba główna firmy znajduje się w Warszawie, a jedna z filii prowadzona jest w Białymstoku.
Produkty i usługi
Duży wybór, niskie ceny i fachowe doradztwo wyróżniają hurtownię Popularna na tle konkurencji. Można tu zakupić m.in. komponenty potrzebne do budowy wentylacji domowych i przemysłowych, takie jak wytrzymałe rury i kształtki o średnicy od 80 do 1600 mm. Dostępne są również przewody elastyczne, przepustnice wentylacyjne regulujące dopływ powietrza oraz osprzęt taki jak czerpnie, klapy rewizyjne, tłumiki akustyczne. Można też dokupić obejmy i opaski ułatwiające montaż komponentów wentylacyjnych, różne materiały izolacyjne i rekuperatory służące do odzyskiwania ciepła z powietrza.

Ważnym punktem w ofercie hurtowni Popularna są też klimatyzatory. Oferta tych urządzeń obejmuje:
-klimatyzatory ścienne,
-klimatyzatory sufitowe,
-klimatyzatory przypodłogowe,
-klimatyzatory kasetonowe,
-klimatyzatory kanałowe.

Dostępne są do nich grzałki, sprężarki, agregaty, części zamienne i środki chemiczne do czyszczenia.

Sprężarki i agregaty, a także chłodnice, skraplacze, automatyka i armatura sprzedawane są do systemów chłodniczych. W hurtowni można nabyć też oleje, drzwi do chłodni i rurociągi chłodnicze. Urządzenia chłodnicze używane są często w obiektach gastronomicznych tak jak wiele innych sprzętów. Części do nich i podzespoły przeznaczone do małego i dużego AGD sprzedawane są w konkurencyjnych cenach. Wśród dostępnych elementów znajdują się też te potrzebne do kuchenek, lodówek, pralek, kuchenek, odkurzaczy i wielu innych sprzętów.

Uzupełnieniem oferty są narzędzia, w tym spawarki, narzędzia serwisowe takie jak klucze i roztłaczarki oraz narzędzia pomiarowe w rodzaju manometrów i termometrów.

Więcej informacji dotyczących oferty przygotowanej przez hurtownię Popularna można znaleźć na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
podlaskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe