Kancelaria Adwokacka Adwokat Dorota Tumkiewicz

Adwokaci
ul. Krakowska 5 lok. 603, 15-875 Białystok podlaskie
(56 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
(4)

Informacje

Firma Kancelaria Adwokacka Adwokat Dorota Tumkiewicz z siedzibą w miejscowości Białystok świadczy swoje usługi w branży Adwokaci.
Pracownicy Kancelaria Adwokacka Adwokat Dorota Tumkiewicz udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: adwokat.tumkiewicz@gmail.com lub telefon: (85) 74...
Możesz osobiście odwiedzić siedzibę Kancelaria Adwokacka Adwokat Dorota Tumkiewicz. Chcąc do niej dotrzeć kieruj się pod adres:ul. Krakowska 5 lok. 603, 15-875 Białystok.
Korzystając z nawigacji GPS możesz posłużyć się współrzędnymi geograficznymi firmy: 53.13248N, 23.16884E. [kopiuj]
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Kancelaria Adwokacka Adwokat Dorota Tumkiewicz oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(56 opinii) napisz opinię
I
I
A
Iwona i Andrzej Korniluk
Wygrana sprawa kredytu frankowego z bankiem ING dzięki niezawodnej skuteczności pani mecenas Doroty Tumkiewicz!! Dziękujemy Pani Dorocie i polecamy innym niezdecydowanym mających kredyty w CHF pilnie oddać sprawę w jej ręce!!:))
M
Marek
PROFESJONALIZM, PRAGMATYZM, ZAANGAŻOWANIE, KOMUNIKATYWNOŚĆ. Jeżeli do tego dodamy uśmiech i życzliwość to mamy pełny obraz stylu pracy p. Mecenas Doroty TUMKIEWICZ. Mógłbym zakończyć na tym swój wpis, ale dodam jeszcze kilka słów: Bank PKO BP, kredyt frankowy, WYGRANA.
G
Grażyna
Dziękuję Pani Mecenas Dorocie Tumkiewicz za wygranie sprawy z bankiem PKO BP w sprawie unieważnienia kredytu hipotecznego we frankach szwajcarskich. A niezdecydowanym i jeszcze wątpiącym polecam powierzenie swoich trosk Kancelarii Pani Mecenas.
B
I
J
Barbara I Jerzy Dudelowie
Dziękujemy bardzo serdecznie Pani Mecenas Dorocie Tumkiewicz dzięki której wygrana została rozprawa apelacyjna w sprawie unieważnienia kredytu frankowego z bankiem Millennium. Polecamy Panią Mecenas jako adwokata bardzo profesjonalnego, sprawnego i w pełni zaangażowanego w sprawy klientów.
A
Agnieszka
Polecam współpracę z Kancelaria Mecenas Doroty Tumkiewicz. Pani Mecenas doprowadziła do szybkiego unieważnienia umowy kredytu frankowego w Santander Bank Polska SA. Dziękuję za współpracę i zaangażowanie.
J
Julita
Bardzo ciesze się, że mogłam współpracować z Panią mecenas Dorotą Tumkiewicz, która prowadziła naszą sprawę przeciwko PKO BP w związku z kredytem frankowym. Sprawa wygrana, współpraca z panią mecenas super. Polecam.
A
I
T
Anna i Tomasz
Dziekujemy 20 kwietnia 2023 prawomocny wyrok w sprawie frankowej z BNP Paribas z mecenas Dorotą Tumkiewicz Niesamowity spokój, profesjonalizm i doświadczenie Pani Doroty. Dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów
A
G
Alina Grzegorczuk
II instancja z mBank w sprawie kredytu frankowego wygrana. To dzięki Pani Mecenas Dorocie Tumkiewicz zaświeciło słońce. Gorąco polecam profesjonalizm i skuteczność.
J
Justyna
Pani Mecenas Dorota Tumkiewicz jest w swojej dziedzinie fenomenalna. Dziękujemy za prowadzenie naszej sprawy zakończonej sukcesem. Sprawa CHF - Bankiem Santander . Polecam nawiązanie współpracy z Panią Mecenas, potrafi swoim spokojem zarazić wystraszonego Frankowicza. ;)
O
&
A
Olga & Anatol
Polecam w 100 % panią Mecenas Dorotę Tumkiewicz za profesjonalne ,rzetelne reprezentowanie nas w Sądzie I i II inst. I unieważnienie umowy o kredyt CHF z PKO BP- cieszymy się i polecamy z pełnym zaufaniem !
R
Robert
100% polecam. Sprawa wygrana z Mbankiem-kredyt hipoteczny we frankach. Wygrana I i II instancja.
M
MaroMD
Pani Mecenas Dorota Tumkiewicz pragnę podziękować za profesjonalne i życzliwe podejście do naszego problemu, fachowej pomocy na etapie postępowania w sprawie kredytu CHF z Bankiem BPH - dawniej GE Money Bank. Sprawa o unieważnienie umowy frankowej została dzisiaj wygrana w I instancji. Zdecydowanie polecam korzystanie z usług kancelarii Pani Mecenas Doroty Tumkiewicz.
B
Bożena
Hurra! właśnie wygraliśmy w II instancji z Bankiem PKO BP sprawę o nieważność umowy frankowej, a w zasadzie wygrała w naszym imieniu Pani mec. Dorota Tumkiewicz za co ogromnie dziękujemy. Polecamy wszystkim zainteresowanym współpracę z Panią mecenas.
D
I
M
Dorota i Maciej
Pani Mecenas Dorota Tumkiewicz wygrała dzisiaj naszą sprawę o unieważnienie ,,frankowej" umowy kredytowej z mBankiem. Wyrok zapadł już na pierwszej rozprawie i raptem 5 miesięcy od złożenia dokumentów, dzięki profesjonalnemu i rzetelnemu przygotowaniu. Dodatkowo Pani Mecenas jest osobą bardzo życzliwą, działającą ze spokojem oraz tłumaczącą cierpliwie i skutecznie wszelkie niejasności. Obie Panie Pełnomocniczki spisały się doskonale! Z pełnym przekonaniem polecamy usługi tej Kancelarii i dziękujemy za odzyskanie nadziei na lepsze i spokojniejsze jutro -Dorota i Maciej Ignaczewscy
A
G
Alina Grzegorczuk
Dnia 31.03.2022 zapadł wyrok w sprawie unieważnienia umowy o kredyt hipoteczny we frankach. Dzięki Pani Mecenas Dorocie Tumkiewicz umowa z mBank została unieważniona. Dziękujemy za fachową i profesjonalną pomoc w odniesieniu sukcesu. Dzięki Pani Mecenas uwierzyliśmy, że niemożliwe może stać się możliwe. Polecamy i pozdrawiamy serdecznie Panią Mecenas Dorotę Tumkiewicz.
R
Renata
Pani Mecenas Dorota Tumkiewicz jest zorganizowaną i rzetelną profesjonalistką. W I instancji aneks do umowy kredytu mieszkaniowego z bankiem PKO BP został unieważniony. Pani mecenas bardzo zaangażowała się w pomoc nam by zakończyć spłatę kredytu w CHF. Dziękujemy i polecamy!!!
J
Jerzy
Dziękujemy Pani Mecenas Dorocie Tumkiewicz za wygranie naszej sprawy frankowej o unieważnienie umowy z bankiem Millenium. Profesjonalizm, życzliwość i spokój przeprowadziły nas przez wszelkie zawiłości związane z unieważnieniem umowy kredytowej. Szczerze polecamy Panią Mecenas.
A
ANNA
Przyznam szczerze, że początkowo niedowierzałam - jak my, przeciętni "Kowalscy" możemy wygrać z bankiem??? Potężna instytucja przeciwko nam, szarakom - zdawało się nierealne. Jednak zaryzykowaliśmy. I oto dzisiaj nadszedł ten długo oczekiwany moment - kiedy mogę powiedzieć DZIĘKUJĘ Pani Mecenas! Pani Dorota Tumkiewicz poprowadziła nas do celu. Nasza umowa frankowa z Kredyt Bankiem (obecnie Santander) została unieważniona. To dopiero półmetek, druga instancja przed nami ale z takim adwokatem jak Pani Tumkiewicz jesteśmy pełni wiary, że wyrok prawomocny będzie dla nas również powodem do świętowania. Profesjonalizm, wiedza, stoicki spokój - kobieta na właściwym miejscu. Polecamy z całego serca! Pani Doroto - walczymy dalej :)
W
Wioletta
Pani Mecenas Dorota Tumkiewicz to osoba godna polecenia! Profesjonalna i cierpliwa! Dzięki fachowej pomocy Sąd w Białymstoku unieważnił umowę CHF z Bankiem Santander! Dziękuję za współpracę i polecam!
M
B
Monika Bruczko
Pani mecenas Dorota Tumkiewicz zaskarbiła sobie moją przychylność tym,że od razu przedstawiła konkretny plan działania. Udałam się do niej , aby pomogła mi się pozbyć kredytu frankowego zaciągniętego na zakup domu w 2007 r w Getin Noble Banku. I był to strzał w dziesiątkę!!! I to razy dwa,ponieważ znokautowała Getin Bank dwoma ciosami. Wygrała sprawę moją oraz równolegle prowadzoną sprawę mojego brata. Wygraliśmy narazie w I instancji, sąd orzekł, że umowa kredytu jest nieważna. Moim zdaniem najlepsza adwokat w sprawach pseudo frankowych, która w sposób przejrzysty, jasny i wyczerpujący udziela informacji .Jest ona specjalistka w swoim fachu. Co ważne , jasno okresla zobowiązania kosztowe, nie ukrywając przykrych niespodzianek podczas trwającego procesu. Polecam Panią mecenas z całego serca i dziękuję za nieocenioną pomoc.
E
P
Elżbieta P.
Gorąco polecam Kancelarię Adwokacką Pani Mecenas Doroty Tumkiewicz. Umowa frankowa z Santander Bank Polska została unieważniona! Wyrok jest prawomocny!!! Wielka ulga i szczęście. Dziękuję Pani Doroto.
E
P
Elżbieta P.
Gorąco polecam Kancelarię Adwokacką Pani Mecenas Doroty Tumkiewicz. Umowa frankowa z Santander Bank Polska została unieważniona! Wyrok jest prawomocny!!! Wielka ulga i szczęście. Dziękuję Pani Doroto.
M
R
Mariusz R.
Pani Mecenas Dorota Tumkiewicz do sprawy była przygotowana perfekcyjnie. Skuteczna w 100% w swoich działaniach, co udowodniła w tak trudnym czasie jak pandemia. Panią Mecenas Tumkiewicz wyróżnia ogromne zaangażowanie w sprawy Klienta. Wszelkie kwestie prawne wyjaśnia w sposób przystępny i zrozumiały. Największą zaletą Pani Mecenas jest jednak bezdyskusyjnie jej skuteczność. Byla zaangażowana w sprawę i swoim profesjonalizmem doprowadzila do werdyktu na jakim nam zależało. Wygrana z Bankiem PKO BP - umowa "frankowa" jest nieważna. Serdecznie dziękuję polecam!!!
M
T
Mirek T.
Profesjonalizm działania, doskonały kunszt i podejscie do sprawy. Od samego początku mieliśmy świadomość najlepszego wyboru adwokata. Nie myliliśmy się. Wiwat i brawo za skuteczność. Dajemy 11 punktów na 10 możliwych.
E
R
Emilia R
Pani Doroto serdeczne podziękowania za wygraną sprawę! Nasza umowa frankowa jest nieważna! To kolejny sukces naszej Pani adwokat, której należą się wielkie brawa za ogromną wiedzę, umiejętność w prowadzeniu tak trudnych spraw a przede wszystkim skuteczność. Jest osobą pozytywnie nastawioną do prowadzonych spraw i stąd jej sukcesy. Polecam kancelarię Dorota Tumkiewicz
E
K
Elżbieta K.
BADRZO DZIĘKUJĘ PANI MECENAS DOROCIE TUMKIEWICZ. Po wygranej sprawie w Sądzie Okręgowym w Białymstoku wytoczonej przeciwko Santander Bank Polska i unieważnieniu kredytu zaciągniętego w CHF , Sąd zawiesił spłatę moich rat frankowych. W sprawie przeciwko bankowi Santander po raz pierwszy w Białymstoku sąd uznał , że do zakończenia sprawy sądowej kredytobiorca nie musi spłacać rat kredytu. Nie wiem ile jeszcze potrwa proces ale dzięki Pani mecenas Dorocie Tumkiewicz jestem uwolniona od rat . Przyznaję, nie mogłam uwierzyć , że to dzieje się naprawdę. Bank jak co miesiąc pobrał ratę ale po kilkunastu dniach zwrócił na konto całą kwotę. W końcu udało się !!! To wielki sukces Pani mecenas Tumkiewicz, za który jestem ogromnie wdzięczna. Bardzo dziękuję Pani Doroto za ogrom pracy, jaki wkłada Pani w prowadzenie mojej sprawy. Jeszcze raz gorąco polecam Panią mecenas Dorotę Tumkiewicz i bardzo, bardzo dziękuję. Pozdrawiam serdecznie Elżbieta K.
A
J
Adam J
Jako wygrany w spawie frankowej z PKO BP zdecydowanie polecam Kancelarię Adwokacką Doroty Tumkiewicz, która prowadziła moją sprawę . Pełen profesjonalizm, konkretne i trafne argumenty, to tylko przykłady działań które można przypisać Pani Dorocie. Skuteczna, pogodna osoba, która nie ocenia a doradza, a przy tym wszystkim niesłychanie skuteczna. Bez wahania polecam
J
K
JOLANTA KLACZYŃSKA
POLECAM,P.MECENAS ,MOŻNA POWIERZYĆ SWOJE PRYWATNE SPRAWY BEZ USZCZERBKU NA SWOJEJ OSOBIE .UMIEJĘTNOŚĆ ROZMOWY Z KLIENTEM TO CECHA KTÓRĄ POSIADA P.MECENAS .MOŻNA SPAĆ SPOKOJNIE ,CZEKAJĄC NA WYGRANĄ !!!!!!!!
Z
K
K
Zadowolona klienta Katarzyna
Gorąco polecam Panią Mecenas Dorotę Tumkiewicz w temacie spraw kredytów frankowych. Zachęcam wszystkich, którzy posiadają kredyty frankowe aby wzięli sprawę w swoje ręce i powierzając temat Pani Mecenas Tumkiewicz walczyli o swoje lepsze jutro. Każdy posiadacz tego nieszczęsnego kredytu frankowego martwi się z miesiąca na miesiąc jaka będzie wysokość raty kredytu, czy będzie go stać na spłatę tej raty, jak długo jeszcze będzie musiał spłacać ten kredyt ... Każdy posiadacz tego kredytu doskonale także wie, że banki do tej pory nic nie zrobiły aby ten temat uregulować. Dlatego nie ma na co czekać i trzeba samemu działać. I tutaj z pomocą przychodzi Pani Mecenas Dorota Tumkiewicz. Pani Mecenas ma ogromną wiedzę i doświadczenie w tym temacie, to profesjonalista w każdej kwestii. Prowadząc sprawę pochyla się nad naszym losem, losem kredytobiorcy, wszystko wyjaśnia i przeprowadza przez zawiłości procesu sądowego. Jeszcze raz gorąco polecam Panią Mecenas i dzieląc się swoim doświadczeniem - chcę powiedzieć: odwagi kredytobiorcy, posiadacze kredytów frankowych, walczcie o swoje i pamiętajcie, że w tej walce jest ktoś kto będzie walczył o Waszą sprawę - Pani Mecenas Dorota Tumkiewicz. Pani Mecenas - dziękuję serdecznie za wszystko !!!
I
Iza
Z usług prawniczych Mecenas Doroty Tumkiewicz jestem ogromnie zadowolona. Już przy pierwszej wizycie w kancelarii dostrzegłam osobę konkretną, rzeczową, sympatyczną i świetnie przygotowaną. Obsługa prawna na najwyższym poziomie. I „frankowa” wygrana z bankiem już po pierwszej sprawie – BOŚ Bank poległ. Kancelarię Mecenas Doroty Tumkiewicz polecam z czystym sumieniem.
W
Wioletta
Pani mecenas Dorota Tumkiewicz jest prawnikiem godnym polecenia. Zajęła się naszą sprawą dotyczącą własności ziemi energicznie i z profesjonalizmem. Zawiłe procedury potrafiła wyjaśnić w sposób przejrzysty. O każdym etapie postępowania jesteśmy informowani na bieżąco mailowo i telefonicznie. Jest osobą rzeczową, konkretną i godną polecenia. Ponadto jest bardzo sympatyczna:)
A
K
Andrzej Kondzior
Zawsze polecę jej swoje sprawy i mogę spać spokojnie
N
Natalia
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Mecenas Dorotą Tumkiewicz. Polecam Panią Adwokat do prowadzenia spraw o kredyty frankowe. Ma bardzo dużą wiedzę w tym zakresie i co najważniejsze - wszystkie sprawy kończą się wygraną.
J
Joanna
Polecam Panią Mecenas Dorotę Tumkiewicz. Jest adwokatem zaangażowanym w prowadzoną sprawę, posiadającym przy tym dużą wiedzę. Co ważne - sprawa wygrana!
A
Andreas
Polecam adwokat Dorotę Tumkiewicz - pełen profesjonalizm i zaangażowanie w prowadzenie sprawy. Najlepsza w sprawach o kredyty frankowe. Olbrzymia wiedza, doświadczenie i sukcesy dla frankowiczów.
W
Wiktoria
Współpraca z Panią Mecenas Dorotą Tumkiewicz to czysta przyjemność. Pani adwokat jest sumienną osobą o ogromnej wiedzy prawniczej, która widzi wyjście z każdej, nawet pozornie beznadziejnej sytuacji. Dla Pani Doroty nie ma rzeczy niemożliwych. Problemy prawne, z którymi zgłosiłam się do Mecenas, zostały wyjaśnione w błyskawicznym tempie.
I
Izabela
Profesjonalistka w 100% Pani Mecenas to osoba godna zaufania, umie rozmawiać z klientem i podchodzi do sprawy indywidualnie, co jest bardzo ważne dla klienta. Sprawa oczywiście wygrana! Polecam!
A
Artur
Dziękuję pani mecenas Dorocie Tumkiewicz za przekonanie mnie, że warto walczyć o swoje z bankami o unieważnienie umów frankowych. Konkretna, rzetelna osoba i przede wszystkim znająca się na swoim fachu. Polecam.
M
Magda
Pani Mecenas Dorota Tumkiewicz jest osobą, która w zrozumiały sposób wyjaśnia trudne sprawy natury prawnej. Potrafi "po ludzku" objaśnić zawite kwestie. Jest cierpliwa i otwarta. Jednocześnie odpowiedzialnie oraz konkretnie podchodzi do problemów swoich klientów. Serdecznie polecam
I
Ilona
Współpracę z Panią Adwokat Dorotą Tumkiewicz oceniam bardzo pozytywnie. Pani Mecenas bardzo mocno zaangażowała się w sprawę. Jest osobą wyrozumiałą, posiada dużą wiedzę i potrafi wszystko na spokojnie wytłumaczyć. Polecam Kancelarię w 100% !
W
Wiktoria
Współpraca z Panią Mecenas Dorotą Tumkiewicz to czysta przyjemność. Pani adwokat jest sumienną osobą o ogromnej wiedzy prawniczej, która widzi wyjście z każdej, nawet pozornie beznadziejnej sytuacji. Dla Pani adwokat nie ma rzeczy niemożliwych. Problemy prawne, z którym zgłosiłam się do Mecenas, zostały wyjaśnione w błyskawicznym tempie.
M
D
Małgorzata Dembska
Serdecznie polecam mecenas Dorotę Tumkiewicz.Wygrała moją sprawę ''frankową''.Trwała 2 lata .To kompetentna osoba o wysokiej kulturze osobistej a co ważne -pełna empatii dla klienta.Jest świetna w sprawach bankowych.
M
Marzena
Zaangażowanie w 100%. Pani Dorota, dzięki swej dociekliwości i profesjonalizmowi wygrała walkę, która zanim się tego podjęła mec. Tumkiewicz trwała trzy lata. Wybroniła trzema sprawami moją firmę przed nieuczciwym przedsiębiorcą, który chciał wyłudzić pieniądze w kwocie 13.000 zł. Reprezentuje mnie już w kilku innych sprawach i jestem bardzo zadowolona.
A
B
Artur B.
Pani Mecenas Dorota Tumkiewicz jest osobą profesjonalną, kompetentną, rzeczową, a przy tym miłą i sympatyczną. Ma wielką wiedzę i doświadczenie. Jej pełne zaangażowanie w sprawę sprawiło, że mogłem spać spokojnie. Szczerze polecam i dziękuję!
K
kryspina68
Bardzo profesjonalna, zaangażowana i przesympatyczna Pani Mecenas. Polecam serdecznie
K
kryspina68
Bardzo sympatyczna, kompetentna i profesjonalna Pani Mecenas. W 100% zaangażowała się w mój problem i pomogła w jego rozwiązaniu. Polecam serdecznie
E
M
Ewa Markiewicz
Bardzo profesjonalna pomoc Pani Mecenas, sympatyczni pracownicy kancelarii. Dzieki kancelarii Pani Doroty udalo mi sie odzyskac ponad 20tys zł. Polecam kazdemu kto szuka kompetentnej pomocy.
D
Dawid
Dzięki pani Dorocie udało się odzyskać ponad 10 tys. zł od wykonawcy usługi. Profesjonalizm, świetny kontakt, a przy tym dużo serdeczności i uśmiechu. Gorąco polecam, a z zagadnieniami prawnymi chętnie będę do niej wracał.
E
J
Ela Jabłońska
Pani Mecenas pomogła, doradziła i fachowo podeszła do rozwiązania konfliktu z branży budowlanej. Dziękujemy
M
Marek
Polecam mec. Tumkiewicz do prowadzenia spraw o kredyty frankowe.
E
Emilia
Dzięki mec. Dorocie Tumkiewicz udało mi się odzyskać prawie 50 tys. zł. Jest konkretna, rzeczowa. Ma dużą wiedzę i doświadczenie. Jeżeli kiedykolwiek będę potrzebować pomocy prawnej z pewnością do niej wrócę.
H
&
B
Health & Beauty Care
Polecam serdecznie mec. Dorotę Tumkiewicz. Sympatyczna, ma ogromną wiedzę, zawsze angażuje się w prowadzone sprawy. Prowadzi stałą obsługę prawną mojej firmy. Warto skorzystać z jej usług.
D
Daniel
Witam serdecznie ,moja sprawa była bardzo skomplikowana, odwiedziłem wielu adwokatów w Białymstoku i każdy z nich rozkładał ręce i mówił że już nic nie da się zrobić ..... Pani Mecenas jako jedyna profesjonalnie wnikliwie przyjrzała się sprawie i znalazła 100 % rozwiązanie. Dziękuję pani Mecenas za Pani profesjonalizm i dobre serce. Gorąco polecam !!!
J
Justyna
Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Mecenas. Jest to osoba bardzo życzliwa, sumienna, a przede wszystkim kompetentna. Łatwy kontakt pomaga skutecznie współpracować.
M
Milena
Godna zaufania dyskretna i kokretna adwokat Stały i bardzo dobry kontakt z klientem Sympatyczna i pełna empatii osoba Gorąco polecam
J
Joanna
Szczerze Polecam usługi Pani Mecenas. Pelen profesjonalizm, bardzo duzy zasób wiedzy. Do każdej sprawy zawsze rzetelnie przygotowana. Bezproblemowy kontakt, zaangażowanie i życzliwość do klienta.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.