Kancelaria Adwokacka Adwokat Dorota Tumkiewicz

Adwokaci
ul. Krakowska 5 lok. 603, 15-875 Białystok podlaskie
(15 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)

Informacje

Firma Kancelaria Adwokacka Adwokat Dorota Tumkiewicz z siedzibą w miejscowości Białystok świadczy swoje usługi w branży Adwokaci.
Pracownicy Kancelaria Adwokacka Adwokat Dorota Tumkiewicz udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: adwokat.tumkiewicz@gmail.com lub telefon: (85) 742 01 37
Możesz osobiście odwiedzić siedzibę Kancelaria Adwokacka Adwokat Dorota Tumkiewicz. Chcąc do niej dotrzeć kieruj się pod adres:ul. Krakowska 5 lok. 603, 15-875 Białystok.
Korzystając z nawigacji GPS możesz posłużyć się współrzędnymi geograficznymi firmy: 53.13248N, 23.16884E. [kopiuj]
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Kancelaria Adwokacka Adwokat Dorota Tumkiewicz oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

(15 opinii) napisz opinię
M
D
Małgorzata Dembska
Serdecznie polecam mecenas Dorotę Tumkiewicz.Wygrała moją sprawę ''frankową''.Trwała 2 lata .To kompetentna osoba o wysokiej kulturze osobistej a co ważne -pełna empatii dla klienta.Jest świetna w sprawach bankowych.
M
Marzena
Zaangażowanie w 100%. Pani Dorota, dzięki swej dociekliwości i profesjonalizmowi wygrała walkę, która zanim się tego podjęła mec. Tumkiewicz trwała trzy lata. Wybroniła trzema sprawami moją firmę przed nieuczciwym przedsiębiorcą, który chciał wyłudzić pieniądze w kwocie 13.000 zł. Reprezentuje mnie już w kilku innych sprawach i jestem bardzo zadowolona.
A
B
Artur B.
Pani Mecenas Dorota Tumkiewicz jest osobą profesjonalną, kompetentną, rzeczową, a przy tym miłą i sympatyczną. Ma wielką wiedzę i doświadczenie. Jej pełne zaangażowanie w sprawę sprawiło, że mogłem spać spokojnie. Szczerze polecam i dziękuję!
K
kryspina68
Bardzo profesjonalna, zaangażowana i przesympatyczna Pani Mecenas. Polecam serdecznie
K
kryspina68
Bardzo sympatyczna, kompetentna i profesjonalna Pani Mecenas. W 100% zaangażowała się w mój problem i pomogła w jego rozwiązaniu. Polecam serdecznie
E
M
Ewa Markiewicz
Bardzo profesjonalna pomoc Pani Mecenas, sympatyczni pracownicy kancelarii. Dzieki kancelarii Pani Doroty udalo mi sie odzyskac ponad 20tys zł. Polecam kazdemu kto szuka kompetentnej pomocy.
D
Dawid
Dzięki pani Dorocie udało się odzyskać ponad 10 tys. zł od wykonawcy usługi. Profesjonalizm, świetny kontakt, a przy tym dużo serdeczności i uśmiechu. Gorąco polecam, a z zagadnieniami prawnymi chętnie będę do niej wracał.
E
J
Ela Jabłońska
Pani Mecenas pomogła, doradziła i fachowo podeszła do rozwiązania konfliktu z branży budowlanej. Dziękujemy
M
Marek
Polecam mec. Tumkiewicz do prowadzenia spraw o kredyty frankowe.
E
Emilia
Dzięki mec. Dorocie Tumkiewicz udało mi się odzyskać prawie 50 tys. zł. Jest konkretna, rzeczowa. Ma dużą wiedzę i doświadczenie. Jeżeli kiedykolwiek będę potrzebować pomocy prawnej z pewnością do niej wrócę.
H
&
B
Health & Beauty Care
Polecam serdecznie mec. Dorotę Tumkiewicz. Sympatyczna, ma ogromną wiedzę, zawsze angażuje się w prowadzone sprawy. Prowadzi stałą obsługę prawną mojej firmy. Warto skorzystać z jej usług.
D
Daniel
Witam serdecznie ,moja sprawa była bardzo skomplikowana, odwiedziłem wielu adwokatów w Białymstoku i każdy z nich rozkładał ręce i mówił że już nic nie da się zrobić ..... Pani Mecenas jako jedyna profesjonalnie wnikliwie przyjrzała się sprawie i znalazła 100 % rozwiązanie. Dziękuję pani Mecenas za Pani profesjonalizm i dobre serce. Gorąco polecam !!!
J
Justyna
Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Mecenas. Jest to osoba bardzo życzliwa, sumienna, a przede wszystkim kompetentna. Łatwy kontakt pomaga skutecznie współpracować.
M
Milena
Godna zaufania dyskretna i kokretna adwokat Stały i bardzo dobry kontakt z klientem Sympatyczna i pełna empatii osoba Gorąco polecam
J
Joanna
Szczerze Polecam usługi Pani Mecenas. Pelen profesjonalizm, bardzo duzy zasób wiedzy. Do każdej sprawy zawsze rzetelnie przygotowana. Bezproblemowy kontakt, zaangażowanie i życzliwość do klienta.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.