Kancelaria Adwokacka Adwokat Dorota Tumkiewicz

Adwokaci
ul. Krakowska 5 lok. 603, 15-875 Białystok podlaskie
(26 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)

Informacje

Firma Kancelaria Adwokacka Adwokat Dorota Tumkiewicz z siedzibą w miejscowości Białystok świadczy swoje usługi w branży Adwokaci.
Pracownicy Kancelaria Adwokacka Adwokat Dorota Tumkiewicz udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: adwokat.tumkiewicz@gmail.com lub telefon: (85) 742 01 37
Możesz osobiście odwiedzić siedzibę Kancelaria Adwokacka Adwokat Dorota Tumkiewicz. Chcąc do niej dotrzeć kieruj się pod adres:ul. Krakowska 5 lok. 603, 15-875 Białystok.
Korzystając z nawigacji GPS możesz posłużyć się współrzędnymi geograficznymi firmy: 53.13248N, 23.16884E. [kopiuj]
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Kancelaria Adwokacka Adwokat Dorota Tumkiewicz oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

(26 opinii) napisz opinię
W
Wioletta
Pani mecenas Dorota Tumkiewicz jest prawnikiem godnym polecenia. Zajęła się naszą sprawą dotyczącą własności ziemi energicznie i z profesjonalizmem. Zawiłe procedury potrafiła wyjaśnić w sposób przejrzysty. O każdym etapie postępowania jesteśmy informowani na bieżąco mailowo i telefonicznie. Jest osobą rzeczową, konkretną i godną polecenia. Ponadto jest bardzo sympatyczna:)
A
K
Andrzej Kondzior
Zawsze polecę jej swoje sprawy i mogę spać spokojnie
N
Natalia
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Mecenas Dorotą Tumkiewicz. Polecam Panią Adwokat do prowadzenia spraw o kredyty frankowe. Ma bardzo dużą wiedzę w tym zakresie i co najważniejsze - wszystkie sprawy kończą się wygraną.
J
Joanna
Polecam Panią Mecenas Dorotę Tumkiewicz. Jest adwokatem zaangażowanym w prowadzoną sprawę, posiadającym przy tym dużą wiedzę. Co ważne - sprawa wygrana!
A
Andreas
Polecam adwokat Dorotę Tumkiewicz - pełen profesjonalizm i zaangażowanie w prowadzenie sprawy. Najlepsza w sprawach o kredyty frankowe. Olbrzymia wiedza, doświadczenie i sukcesy dla frankowiczów.
W
Wiktoria
Współpraca z Panią Mecenas Dorotą Tumkiewicz to czysta przyjemność. Pani adwokat jest sumienną osobą o ogromnej wiedzy prawniczej, która widzi wyjście z każdej, nawet pozornie beznadziejnej sytuacji. Dla Pani Doroty nie ma rzeczy niemożliwych. Problemy prawne, z którymi zgłosiłam się do Mecenas, zostały wyjaśnione w błyskawicznym tempie.
I
Izabela
Profesjonalistka w 100% Pani Mecenas to osoba godna zaufania, umie rozmawiać z klientem i podchodzi do sprawy indywidualnie, co jest bardzo ważne dla klienta. Sprawa oczywiście wygrana! Polecam!
A
Artur
Dziękuję pani mecenas Dorocie Tumkiewicz za przekonanie mnie, że warto walczyć o swoje z bankami o unieważnienie umów frankowych. Konkretna, rzetelna osoba i przede wszystkim znająca się na swoim fachu. Polecam.
M
Magda
Pani Mecenas Dorota Tumkiewicz jest osobą, która w zrozumiały sposób wyjaśnia trudne sprawy natury prawnej. Potrafi "po ludzku" objaśnić zawite kwestie. Jest cierpliwa i otwarta. Jednocześnie odpowiedzialnie oraz konkretnie podchodzi do problemów swoich klientów. Serdecznie polecam
I
Ilona
Współpracę z Panią Adwokat Dorotą Tumkiewicz oceniam bardzo pozytywnie. Pani Mecenas bardzo mocno zaangażowała się w sprawę. Jest osobą wyrozumiałą, posiada dużą wiedzę i potrafi wszystko na spokojnie wytłumaczyć. Polecam Kancelarię w 100% !
W
Wiktoria
Współpraca z Panią Mecenas Dorotą Tumkiewicz to czysta przyjemność. Pani adwokat jest sumienną osobą o ogromnej wiedzy prawniczej, która widzi wyjście z każdej, nawet pozornie beznadziejnej sytuacji. Dla Pani adwokat nie ma rzeczy niemożliwych. Problemy prawne, z którym zgłosiłam się do Mecenas, zostały wyjaśnione w błyskawicznym tempie.
M
D
Małgorzata Dembska
Serdecznie polecam mecenas Dorotę Tumkiewicz.Wygrała moją sprawę ''frankową''.Trwała 2 lata .To kompetentna osoba o wysokiej kulturze osobistej a co ważne -pełna empatii dla klienta.Jest świetna w sprawach bankowych.
M
Marzena
Zaangażowanie w 100%. Pani Dorota, dzięki swej dociekliwości i profesjonalizmowi wygrała walkę, która zanim się tego podjęła mec. Tumkiewicz trwała trzy lata. Wybroniła trzema sprawami moją firmę przed nieuczciwym przedsiębiorcą, który chciał wyłudzić pieniądze w kwocie 13.000 zł. Reprezentuje mnie już w kilku innych sprawach i jestem bardzo zadowolona.
A
B
Artur B.
Pani Mecenas Dorota Tumkiewicz jest osobą profesjonalną, kompetentną, rzeczową, a przy tym miłą i sympatyczną. Ma wielką wiedzę i doświadczenie. Jej pełne zaangażowanie w sprawę sprawiło, że mogłem spać spokojnie. Szczerze polecam i dziękuję!
K
kryspina68
Bardzo profesjonalna, zaangażowana i przesympatyczna Pani Mecenas. Polecam serdecznie
K
kryspina68
Bardzo sympatyczna, kompetentna i profesjonalna Pani Mecenas. W 100% zaangażowała się w mój problem i pomogła w jego rozwiązaniu. Polecam serdecznie
E
M
Ewa Markiewicz
Bardzo profesjonalna pomoc Pani Mecenas, sympatyczni pracownicy kancelarii. Dzieki kancelarii Pani Doroty udalo mi sie odzyskac ponad 20tys zł. Polecam kazdemu kto szuka kompetentnej pomocy.
D
Dawid
Dzięki pani Dorocie udało się odzyskać ponad 10 tys. zł od wykonawcy usługi. Profesjonalizm, świetny kontakt, a przy tym dużo serdeczności i uśmiechu. Gorąco polecam, a z zagadnieniami prawnymi chętnie będę do niej wracał.
E
J
Ela Jabłońska
Pani Mecenas pomogła, doradziła i fachowo podeszła do rozwiązania konfliktu z branży budowlanej. Dziękujemy
M
Marek
Polecam mec. Tumkiewicz do prowadzenia spraw o kredyty frankowe.
E
Emilia
Dzięki mec. Dorocie Tumkiewicz udało mi się odzyskać prawie 50 tys. zł. Jest konkretna, rzeczowa. Ma dużą wiedzę i doświadczenie. Jeżeli kiedykolwiek będę potrzebować pomocy prawnej z pewnością do niej wrócę.
H
&
B
Health & Beauty Care
Polecam serdecznie mec. Dorotę Tumkiewicz. Sympatyczna, ma ogromną wiedzę, zawsze angażuje się w prowadzone sprawy. Prowadzi stałą obsługę prawną mojej firmy. Warto skorzystać z jej usług.
D
Daniel
Witam serdecznie ,moja sprawa była bardzo skomplikowana, odwiedziłem wielu adwokatów w Białymstoku i każdy z nich rozkładał ręce i mówił że już nic nie da się zrobić ..... Pani Mecenas jako jedyna profesjonalnie wnikliwie przyjrzała się sprawie i znalazła 100 % rozwiązanie. Dziękuję pani Mecenas za Pani profesjonalizm i dobre serce. Gorąco polecam !!!
J
Justyna
Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Mecenas. Jest to osoba bardzo życzliwa, sumienna, a przede wszystkim kompetentna. Łatwy kontakt pomaga skutecznie współpracować.
M
Milena
Godna zaufania dyskretna i kokretna adwokat Stały i bardzo dobry kontakt z klientem Sympatyczna i pełna empatii osoba Gorąco polecam
J
Joanna
Szczerze Polecam usługi Pani Mecenas. Pelen profesjonalizm, bardzo duzy zasób wiedzy. Do każdej sprawy zawsze rzetelnie przygotowana. Bezproblemowy kontakt, zaangażowanie i życzliwość do klienta.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.