MagMed Centrum Medycyny Naturalnej

Testy Biorezonansowe i indywidualna terapia oraz diety

Medycyna naturalna
ul. Lipowa 14/13, 15-427 Białystok podlaskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
MagMed Centrum Medycyny Naturalnej
ul. Lipowa 14/13, 15-427 Białystok podlaskie
NIP
9660848250
Telefon
MagMed Centrum Medycyny Naturalnej

Informacje

Opis działalności firmy MagMed Centrum Medycyny Naturalnej w Białystok
Firma MagMed ma siedzibę w Białymstoku, w województwie podlaskim. W naszych gabinetach przeprowadzamy diagnostykę całego ciała przy pomocy biorezonansu. Badania wykonuje magister Małgorzata Zieniuk, która jest specjalistą od usuwania toksyn z organizmu metodą dr J. Jonáša, a także dietetykiem oraz fizjoterapeutką.
Produkty i usługi
W gabinecie MagMed pracujemy na aparaturze biorezonansu BRT, czyli zaawansowanego technologicznie urządzenia, które wspomaga diagnostykę oraz leczenie mikro- i makroorganizmów, takich jak bakterie, pasożyty, grzyby oraz wirusy. Dzięki zastosowaniu tego sprzętu, który aktualnie wykorzystuje się na całym świecie, możemy poznać kondycję tkanek, narządów oraz układów funkcjonalnych znajdujących się w ciele naszego Klienta. Na podstawie zebranych informacji staramy się pomóc i opracowujemy różne formy leczenia, dla takich problemów zdrowotnych jak na przykład:
- niedoczynność tarczycy,
- alergie,
- bolerioza,
- niedobór witamin,
- bezpłodność,
- cukrzyca typu 2,
- choroby żołądka i jelit,
- depresja,
- bóle kręgosłupa i stawów.

To tylko niektóre z licznych schorzeń, jakie może rozpoznać biorezonans podczas testów pojedynczych, kompleksowych, uzupełniających lub genetycznych. Na podstawie zdobytych informacji staramy się pomóc osobom w usuwaniu przewlekłych chorób bakteryjnych, grzybicznych oraz pasożytniczych. Terapia wskazana jest także dla Klientów, którzy chcą poddać się detoksykacji, a także zrzucić zbędne kilogramy.

Indywidualny program zdrowotny, który opracowujemy, bazuje na preparatach ziołowych, produktach usuwających toksyny marki Marion, a także diecie ułożonej przez specjalistę. Terapię wspomagają prawidłowo dobrane suplementy odżywcze, wspierające działanie układu immunologicznego.

Dla osób, które chcą jeszcze lepiej zadbać o swoje zdrowie, przygotowaliśmy również dodatkowe usługi. Oferujemy im terapie uzupełniające, a w tym:
- rehabilitację Bionika przy pomocy ultradźwięków oraz pulsującego pola magnetycznego,
- drenaż limfatyczny,
- wczasy zdrowotne,
- kursy medytacji dla początkujących,
- zajęcia z medytacji indywidualne.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego - firma MagMed z siedzibą w Białymstoku.
Zasięg działania
Firma MagMed Centrum Medycyny Naturalnej z lokalizacji: Białystok świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
podlaskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń