Ludwika Filipowicz Psycholog-szkolenia,konsultacje,opieka

Dokładna diagnoza depresji

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
ul. Lipowa 31/33/22, 15-424 Białystok podlaskie
(3 opinie) napisz opinię
Ludwika Filipowicz Psycholog-szkolenia,konsultacje,opieka

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Ludwika Filipowicz. Prowadzę swoją działalność, w ramach której przeprowadzam testy psychologiczne oraz badania na obecność depresji czy inne badania psychologiczne. Siedziba mojej firmy znajduje się w Białymstoku.
Produkty i usługi
W ramach swojej działalności prowadzę własną, prywatną praktykę psychologiczną, gdzie udzielam pomocy psychologicznej na terenie Białegostoku, województwa podlaskiego, ale także całego kraju. Uzyskałam tytuł magistra psychologii w 2012 roku, po ukończeniu Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej.

W ramach swojej oferty proponuje Klientom wsparcie psychologiczne. Obejmuje ono chwile kryzysu, choroby, podejmowanie decyzji czy osiąganie własnego celu. Wykonuje także testy psychologiczne, w których diagnozuje choroby o podłożu psychologicznym, jak na przykład depresję. Dodatkowo wspieram rozwój zawodowy i osobisty dla dorosłych oraz młodzieży.

Dodatkowo prowadzę warsztaty dla szkół, klubów sportowych oraz firm, gdzie opowiadam o często towarzyszących nam emocjach, relacjach, motywacji czy jak radzić sobie ze stresem. Spotkania te obejmują również wiele innych czynników psychologicznych. Staram się pomóc możliwie jak najbardziej wszystkim Klientom.

Wieloletnie doświadczenie w branży psychologicznej zdecydowanie pomaga mi w realizacji wszystkich powierzonych mi zadań. Dzięki temu mogę uświadamiać swoich Klientów o problemach o podłożu psychologicznym i diagnozować choroby. Dodatkowo wspieram ich w trudnych chwilach, co zdecydowanie przekłada się na samopoczucie i efektywność.

Zapraszam Państwa do odwiedzenia mojej strony internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
N
Norbert
Zdecydowanie warto uczestniczyć w warsztatach organizowanych przez tego psychologa. Można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o emocjach, motywacji czy stresie.
D
Dodus
Polecam z całego serca. Pani Ludwika to człowiek, który z pasją i wielkim zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy. Przede wszystkim liczy się człowiek i jest to bardzo wyczuwalne w trakcie spotkań plus serdeczność i dobra energia tej Pani sprawiają, że powraca wiara w lepsze jutro. Warto przekonać się osobiście do czego bardzo zachęcam:)
S
Sylwia
Jak najbardziej polecam usługi Pani Ludwiki. Widać, że zna się ona na psychologii i pragnie dokładnie pomóc wszystkim swoim Klientom.