Paulina Płotczyk GlamPdesign

Projektowanie nowoczesnych wnętrz - pomieszczenia mieszkalne i biurowe

Dekoratorstwo i architektura wnętrz
ul. Lipowa 4/229, 15-427 Białystok podlaskie
(13 reviews) napisz opinię
Paulina Płotczyk GlamPdesign
ul. Lipowa 4/229, 15-427 Białystok podlaskie
NIP
5423398053
Telefon
Paulina Płotczyk GlamPdesign

Informacje

Opis działalności firmy Paulina Płotczyk GlamPdesign w Białystok
Firma GlamPdesign to zespół ludzi z pasją do piękna. Kreujemy różnorodne wnętrza małych mieszkań i dużych rezydencji oraz obiekty użyteczności publicznej. Tworzymy niepowtarzalne i funkcjonalne rozwiązania zgodnie z nowoczesnymi trendami designu oraz potrzebami inwestorów.
Produkty i usługi
Projektowanie wnętrza wymarzonego to ścisła współpraca inwestora z architektem. Bazując na analizie potrzeb naszych klientów tworzymy wnętrza na miarę każdego. Korzystając z doświadczenia prowadzimy proces projektowy tak, by nasi inwestorzy zaoszczędzili jak najwięcej czasu, nerwów oraz niepotrzebnych wydatków. Każda decyzja projektowa ma swoją konsekwencję w późniejszych etapach realizacji. Warto więc zadbać, o to by projekt wnętrz był w odpowiednich rękach i przebiegał w dobrej atmosferze, a to gwarantuje nasz zespół!

W ofercie firmy GlamPdesign znajduję się między innymi:

Projektowanie wnętrz mieszkalnych/lokali usługowych/obiektów użyteczności publicznej
Projektowanie 2D
Projektowanie 3D/ tworzenie fotorealistycznych wizualizacji
Projektowanie mebli
Doradztwo w zakresie projektowania wnętrz

Współpraca z architektem to jego rzetelna praca nad tym, żeby wszystkie rozmowy na temat oczekiwań, analizy stylu życia, gustu, miały odzwierciedlenie we wnętrzu.
Kiedy najlepiej zacząć szukać projektanta? Odpowiedź jest prosta. JAK NAJSZYBCIEJ!

Jako profesjonaliści jesteśmy w stanie podpowiedzieć jak odpowiednio zaaranżować przestrzeń jeszcze na etapie projektu.

Zapraszamy do kontaktu
Zasięg działania
Firma Paulina Płotczyk GlamPdesign z lokalizacji: Białystok świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
podlaskie

Opinie

(13 reviews) napisz opinię
M
Magdalena
Miła i wykwalifikowana projektantka. Mocno skupiała się na moich gustach, choć nie miałam żadnego pomysłu na mieszkanie, to po przygotowaniu wizualizacji miałam wrażenie, że właśnie to było w mojej głowie. Niesamowity talent!
M
Marcin
Projektantka wykonała kawał dobrej roboty. Zaprojektować tak sporą przestrzeń w wyznaczonym terminie na pewno nie było łatwym zadaniem, ale się udało. Efekt jest oszałamiający. Przy całkiem przystępnych kosztach udało nam się stworzyć wnętrze nowoczesnego, ciepłego i pełnego energii apartamentu.
O
Ola
Z niewielkiego pokoju zrobił mi się bardzo fajny i całkiem przestronny salonik. Polecam Panią Paulinę za jej zaangażowanie i talent. Życzę dalszych sukcesów :)
J
Jarosław
Cieszę się z wyrobu projektantki, ponieważ ta Pani zajęła się dosłownie wszystkim. Dopilnowała, aby elektryka została umieszczona w odpowiednim miejscu. Razem wybraliśmy również, czy instalacje w kuchni mają być pod czy nad tynkowe. Każdy szczegół tutaj miał znaczenie. Pełen profesjonalizm!
M
Magdalena
Pani Paulina ma mnóstwo świetnych pomysłów i wizji na dekorowanie salonu. Każdy mi się podobał, aż ciężko było zdecydować. Naprawdę polecam.
P
Przemek
Korzystałem z usług tej projektantki podczas aranżacji mojego domowego biura. Otrzymałem świetne wskazówki w zakresie ergonomii pomieszczenia. Pokój jest nie tylko designerski, ale przede wszystkim zapewnia mi komfort pracy!
R
Robert
Współpraca bardzo mi się podobała i okazała się owocna. Mieszkanie zaprojektowane przez tę Panią jest przestronne, pełne ciepła i dobrej energii.
P
Patrycja
Pani Paulina Płotczyk to wykwalifikowany projektant, który potrafi z niewielkiej przestrzeni zrobić coś naprawdę funkcjonalnego. Mamy bardzo małą łazienkę, a dzięki nowoczesnym funkcjom, które nam Pani zaprojektowała, umieściliśmy tu jeszcze więcej rzeczy niż przed remontem. Wow!
K
Klaudia
Długo omawialiśmy wszystkie szczegóły projektu, ale Pani Płotczyk zawsze poświęcała mi tyle czasu, ile trzeba! Była cierpliwa i gromadziła wszystkie informacje, na temat moich pomysłów, wizji, czy rozwiązań. Serdecznie polecam tę projektantkę.
G
Gośka
Najlepsza ekipa pod słońcem!!!
M
marta0912
W końcu mam przecudną kuchnie! Dzięki, dzięki, dzięki!
K
Krzysztof
Bardzo rzetelne i profesjonalne podejście do klienta. Jestem naprawdę bardzo zadowolony z efektów końcowych. Mam teraz piękną łazienkę i to dzięki zespołowi Pani Pauliny. Dziękuję!
N
Natalia
Serdecznie polecam Panią Paulinę. To osoba o ogromnym talencie oraz wyczuciu estetyki. Potrafi wykonać projekt odpowiadający aktualnym trendom. Nie wybiera banalnych rozwiązań, wsłuchuje się w Klienta i jest bardzo profesjonalna w tym, co robi. Projekt aranżacji wyszedł świetnie.