Pogorzelski Wojciech Pogorzelski

Komfortowo i zawsze na czas - transport osób do Niemiec, Belgii i Holandii

Przewozy autokarowe
ul. Magnoliowa 5/38, 15-669 Białystok podlaskie
(2 opinie) napisz opinię
Pogorzelski Wojciech Pogorzelski

Informacje

Opis działalności
Firmę Pogorzelski założyliśmy w 2010 roku. Zajmujemy się transportem osób. Nasza siedziba znajduje się w Białymstoku, a właścicielem firmy jest Wojciech Pogorzelski.
Produkty i usługi
Jako firma transportowa Pogorzelski zapewniamy naszym Klientom najwyższe standardy podróży. Inwestujemy w nowoczesne busy wyposażone w klimatyzację, przyciemniane szyby, a także wygodne i rozkładane fotele. Nad bezpieczeństwem podróżnych czuwa kierowca. W trasie przewidziane są przerwy. Każdy z podróżnych ma możliwość zabrania walizki oraz bagażu podręcznego. Posiadamy licencję na przewóz osób. Docieramy do krajów zagranicznych.

W naszej ofercie znajduje się:
- transport do Niemiec,
- transport do Holandii,
- transport do Belgii,
- transport do Luksemburga.

Oferujemy transport z kraju za granicę, a także z krajów Beneluksu do Polski. Prawie codziennie nasze busy odjeżdżają z ustalonych przystanków. Zapewniamy atrakcyjne ceny i dogodne godziny odjazdów.

Dbamy o to, aby zawsze na czas dotrzeć do wyznaczonego celu podróży. Nasi kierowcy zapewniają bezpieczną podróż. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, a udzielimy szczegółowych informacji na temat dni i godzin odjazdu - firma przewozowa Pogorzelski.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
białostocki, Białystok, bielski, gnieźnieński, gostyniński, grajewski, hajnowski, kolneński, kolski, Konin, koniński, kutnowski, legionowski, łęczycki, Łomża, łomżyński, łowicki, łódzki wschodni, Łódź, makowski, międzyrzecki, miński, moniecki, nowodworski, nowotomyski, ostrołęcki, Ostrołęka, ostrowski, Płock, płocki, płoński, Poznań, poznański, przasnyski, pułtuski, słubicki, słupecki, sochaczewski, sokólski, sulęciński, średzki, świebodziński, Warszawa, warszawski zachodni, wołomiński, wrzesiński, wysokomazowiecki, wyszkowski, zambrowski, zgierski

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
H
Halina
Uważam, że mają przystępne ceny za przewóz do Belgii. Dzwoniłam też po innych przewoźnikach i tutaj było najtaniej. Kierowca był miły i pomógł mi załadować ciężką walizkę. Polecam.
M
Mariusz
Już od długiego czasu jeżdżę z nimi do pracy w Niemczech. Bus jest zawsze na czas. W środku jest świetnie wyposażony. Ma wygodne fotele i działającą klimę, więc te kilka godzin bez problemu da się jechać w różnych temperaturach.