Barbara Czaplińska Sklep ogrodniczy

Sprzedaż nasion, sadzonek i innych artykułów ogrodniczych

Artykuły i sprzęt ogrodniczy
ul. Modlińska 2/1, 15-066 Białystok podlaskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
660 424 951
Adres korespondencyjny
ul. Modlińska 2/1, 15-066 Białystok podlaskie

Informacje

Opis działalności
Barbara Czaplińska to właścicielka sklepu ogrodniczego w Białymstoku. Działa on od wielu lat i jest najlepszym miejscem do zakupu artykułów ogrodniczych. Kupują w nim zarówno osoby na co dzień parające się ogrodnictwem, jak i amatorzy, np. posiadający działkę rekreacyjną.
Produkty i usługi
Duży wybór, atrakcyjne ceny i fachowe doradztwo wyróżniają sklep ogrodniczy Barbary Czaplińskiej spośród konkurencji. W miejscu tym sprzedawane są m. in. nasiona. Klienci mogą zakupić np. nasiona kwiatów wieloletnich, jednorocznych i dwurocznych. Przykładami takich nasion są bratek ogrodowy, różne odmiany astrów, miechunka i niezapominajka. Ponadto sprzedawane są nasiona traw do zakładania trawników ogrodowych i parkowych, nasiona na kiełki oraz nasiona krzewów ozdobnych. Przykładem tych ostatnich są nasiona świerku srebrnego i drzewka storczykowego. Nie brakuje również licznych przykładów nasion warzyw. Oferta obejmuje:
-nasiona pomidorów
-nasiona ogórków
-nasiona cebuli
-nasiona papryki
-nasiona selera
-nasiona pietruszki
-nasiona buraków
-nasiona marchwi
-nasiona kapusty
-nasiona rzodkiewki

Ponadto sprzedawane są nasiona ziół takich jak tymianek, lawenda, bazylia, oregano i wielu innych.

Klienci mogą również kupić cebulki, grzybnie i nasiona na taśmie.

Poza wymienionymi produktami w sklepie ogrodniczym znajdują się nawozy, różne odmiany ziemi i agrowłókniny. Nie brakuje też środków ochrony roślin. Specjalne preparaty służą przeznaczone są do zadań owadobójczych, chwastobójczych i grzybobójczych oraz ochrony przed gryzoniami i ślimakami.

Na klientów czekają też akcesoria i artykuły ogrodnicze. Można wśród nich znaleźć dozowniki do nawozów, torfowe doniczki i liczne narzędzia, w tym sekatory, motyczki, szpadle oraz grabie i siekiery.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o asortymencie sklepu ogrodniczego Barbary Czaplińskiej. Więcej danych oraz możliwość złożenia zamówienia znajdą Państwo na stronie internetowej. Zakupy można oczywiście zrobić również w sklepie stacjonarnym.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe