Fryzela sp.j.

Profesjonalne produkty fryzjerskie

Wyposażenie salonów kosmetycznych
ul. Pińska 2, 15-379 Białystok podlaskie
poniedziałek 09:00 - 17:00
wtorek 09:00 - 17:00
środa 09:00 - 17:00
czwartek 09:00 - 17:00
piątek 09:00 - 17:00
sobota 08:00 - 13:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(85) 745 56 20
Adres korespondencyjny
ul. Pińska 2, 15-379 Białystok podlaskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Fryzela to firma fryzjersko-kosmetyczna. Siedzibą naszej firmy jest Białystok. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Na rynku działamy od 1996 roku. Właścicielem przedsiębiorstwa są Elżbieta Chwicewska oraz Stanisław Chwicewski.
Produkty i usługi
Posiadamy wiele akcesoriów fryzjerskich niezbędnych do prowadzenia własnego salonu. Zajmujemy się zaopatrzeniem salonów w lokówki i falownice. W ofercie posiadamy wysokiej jakości maszynki i trymery. Posiadamy w pełni bezpieczne środki do koloryzacji oraz łatwe w użyciu. W naszym asortymencie znajdują się produkty do rozjaśniania oraz dekoloryzacji włosów. Ponadto oferujemy kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji włosów. Są to produkty najwyższej jakości. Zaopatrujemy salony fryzjerskie w odpowiednie i niezbędne wyposażenie.

Nasza oferta:
-fotele,
-myjnie,
-wózki,
-konsolety,
-recepcje,
-sterylizatory,
-prostownice.

Dodatkowo oferujemy akcesoria i kosmetyki do pielęgnacji paznokci. Dysponujemy również produktami do depilacji woskiem. Współpracujemy tylko z zaufanymi i cenionymi firmami. Dzięki temu jesteśmy w pewni, że są wykonane z najwyższej jakości. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy służą radą i pomocą w wyborze odpowiednich produktów. Naszą ofertę kierujemy do Klientów prywatnych jak i salonów fryzjerskich. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i proponujemy najkorzystniejsze dla Państwa rozwiązanie. Wszystkie zamówienia realizujemy sprawnie. Gwarantujemy szybką dostawę. Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Zapraszamy do współpracy z firmą Fryzela.
Marki i specjalizacje
W sprzedaży mamy artykuły fryzjerskie oraz produkty do pielęgnacji włosów dla kobiet i mężczyzn najlepszych marek: L'Oreal, Artego, Kemon, Montibello, Brocato, By Fama, Alfapraf, Subrina, Chantal, Mila i innych.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń