Korona Tomasz Dąbrowski

Mycie elewacji, bruku oraz paneli fotowoltaicznych

Czyszczenie strumieniowo-ścierne
ul. rtm. Witolda Pileckiego 13/22, 15-687 Białystok podlaskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Korona Tomasz Dąbrowski
ul. rtm. Witolda Pileckiego 13/22, 15-687 Białystok podlaskie
NIP
8481134527
Strona www
Telefon
Korona Tomasz Dąbrowski

Informacje

Opis działalności firmy Korona Tomasz Dąbrowski w Białystok
Firma Korona została założona przez Tomasza Dąbrowskiego. Nasza siedziba znajduje się w Białymstoku, w województwie podlaskim. Jesteśmy firmą sprzątającą, która w swojej pracy korzysta z ekologicznych metod usuwania zabrudzeń na najróżniejszych powierzchniach.
Produkty i usługi
Elewacje, dachy, kostki brukowe - to różne rodzaje nawierzchni, na których zbierają się glony, porosty i trawy. Często Klienci dający nam zlecenia na mycie ich ścian, dachówki, albo chodnika zgłaszają również problemy z ciężkimi plamami po farbach, olejach i smarach. Na szczęście jako kadra firmy Korona jesteśmy w stanie uporać się z każdym rodzajem brudu, między innymi dzięki naszemu zapleczu sprzętowemu.

Korzystamy z podnośników koszowych oraz myjki ciśnieniowej, więc docieramy do trudno dostępnych miejsc i bez stosowania bardzo agresywnej chemii usuwamy plamy, wykwity, czy grzyby. W ten sam sposób myjemy i doczyszczamy:
- garaże,
- parkingi zewnętrzne i wewnętrzne,
- hale przemysłowe i magazyny,
- tarasy i chodniki,
- warsztaty samochodowe,
- posadzki betonowe,
- kostki kamienne i polbruk.

Wymienione powierzchnie poziome czyścimy, stosując specjalistyczne myjki ciśnieniowe, które w przeciwieństwie do innych metod nie zużywają aż tyle wody, więc są bardziej ekonomiczne. Poza tym pracowanie na tym sprzęcie eliminuje potrzebę dodawania środków chemicznych, ponieważ bardzo silny strumień cieczy usuwa najsilniejsze zabrudzenia, także pomiędzy szczelinami kostki brukowej lub drewnianego tarasu.

Tę metodę stosujemy także do czyszczenia powierzchni pionowych, takich jak:
- elewacje szklane,
- ściany budynków,
- panele fotowoltaiczne,
- rynny,
- dachy,
- ogrodzenia.

Osoby zainteresowane tymi usługami zapraszamy także do zapoznania się z naszymi realizacjami i galerią zdjęć, gdzie widać efekty prac sprzątających. Zachęcamy do kontaktu - firma Korona z Białegostoku.
Zasięg działania
Firma Korona Tomasz Dąbrowski z lokalizacji: Białystok świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
podlaskie, warmińsko-mazurskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń