4E. Agencja reklamowa, strony www, prezentacje multimedialne

4e agencja reklamowa - filmy, spoty, strony www, animacje, aplikacje mobilne

Agencje i doradztwo reklamowe
ul. Ryska 1, 15-008 Białystok podlaskie
Poniedziałek 08:30 - 16:30
Wtorek 08:30 - 16:30
Środa 08:30 - 16:30
Czwartek 08:30 - 16:30
Piątek 08:30 - 16:30
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(4 opinie) napisz opinię
Telefon
508 178 033
508178033
biuro@4e.com.pl
508178034
4E. Agencja reklamowa, strony www, prezentacje multimedialne

Informacje

Opis działalności
4e agencja reklamowa - filmy i spoty reklamowe, strony internetowe, kampanie reklamowe, multimedia. Agencja reklamowa 4e - specjalizuje się w opracowywaniu filmów reklamowych, spotów reklamowych, włączając w to animacje z użyciem technik 2d i 3d, postprodukcje i udźwiękowienie. Realizujemy również strony www, serwisy www, prezentacje multimedialne, aplikacje mobilne, kampanie reklamowe.
Produkty i usługi
Jesteśmy agencją reklamową specjalizującą się w działaniach interaktywnych. Od 2002 roku tworzymy strategie komunikacji marketingowej i kampanii reklamowych dla firm i marek w kanałach B2C oraz B2B.

Projektujemy i realizujemy responsywne strony internetowe i aplikacje. Wykonujemy:
- filmy reklamowe,
- filmy korporacyjne,
- spoty promocyjne,
- bilboardy sponsorskie – począwszy od koncepcji/scenariusza, przez filmowanie, udźwiękowienie, animacje 2D i 3D, postprodukcję, aż po dostarczenie finalnych produktów – emitowanych zarówno w telewizji, kinie czy w Internecie.

Tworzymy animacje i wizualizacje 3D. Obejmuje to m.in. przygotowanie modeli obiektów, scen, wnętrz, produktów i wykonanie z nich fotorealistycznych wizualizacji lub animacji. Jesteśmy na bieżąco z zagadnieniami dot. content marketingu, video marketingu. Sprawnie poruszamy się w dziedzinie aplikacji i rozwiązań mobilnych. Mamy za sobą realizacje znajdujące się w App Store czy Google Play. Opracowujemy również identyfikację firm i marek oraz wszelkie materiały drukowane jak katalogi czy foldery reklamowe.

Produkujemy filmy reklamowe od wielu lat. Filmy te mają różny charakter i przeznaczenie. Powstają głównie z myślą o zaprezentowaniu firm, marek, cech produktów czy usług, unikalnych ofert lub mają charakter bardziej pro-sprzedażowy.

Filmy instruktażowe, szkoleniowe i filmy informacyjne przedstawiają sposób funkcjonowania produktów, przedstawiają też zasady działania aplikacji mobilnych, serwisów internetowych. Nagrywamy materiał wideo, realizujemy animacje 2D, 3D, nagrywamy dźwięk (lektora, muzykę) i łączymy całość na stole montażowym. Zajmujemy się również projektowaniem i wdrażaniem aplikacji mobilnych.

Wybrane realizacje z poszczególnych dziedzin można obejrzeć na naszej stronie internetowej.

Na rynku jesteśmy ponad 12 lat. Mamy duże doświadczenie, odpowiednią wiedzę i umiejętności - aby skutecznie zająć się komunikacją marketingową Twojego brandu/marki.
Marki i specjalizacje
Współpracujemy z takimi firmami/markami jak: Pringles, Agata Meble, EDF, Ultima Displays, Sokółka Okna i Drzwi SA, Biazet SA, STEKOP SA, MALOW, Jeronimo Martins Dystrybucja, Ministerstwo Środowiska, Tikurilla, Caparol, Piątnica.

Sprawnie obsługujemy klientów z terenu całej Polski i Europy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
T
Tomasz
4E to po prostu nowoczesność w reklamie. Wiedzą, jak się to kręci, stosują nowoczesne oprogramowanie, mają pojęcie co zrobić, żeby reklama chwyciła. Świetnie wypromowali moją firmę. Wielkie dzięki i polecam!
R
Robert
O 4E słyszałem już wcześniej, ale dopiero ostatnio zdecydowałem się na zlecenie im kampanii reklamowej. Czegoś takiego oczekiwałem, a nawet mogę powiedzieć, że firma wywiązała się z zadania ponad plan. Warto współpracować ze specjalistami.
P
Paulina
Zaprojektowali mi wyjątkowo ładne logo oraz wykonali profesjonalną stronę www. Lepiej nie mogłam trafić.
L
Leszek
Wykonana dla mojej firmy kampania reklamowa to po prostu majstersztyk. Firma doskonale umie wykorzystać multimedia i wypromować markę. Jestem zachwycony przygotowaną kampanią.