"Afisz" S.C. Zakład Usługowy Irena Chomik Karolina Katarzyna Chomik

Agencje i doradztwo reklamowe
ul. Słonecznikowa 11 lok. 16, 15-660 Białystok podlaskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)
(4)
Telefon
601 372 321

Informacje

Firma "Afisz" S.C. Zakład Usługowy Irena Chomik Karolina Katarzyna Chomik prowadzi działalność w branży Agencje i doradztwo reklamowe. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Białystok w województwie podlaskim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 601 372 321 lub mailową: afiszsc@gmail.com
Jeśli chcesz nawiązać z "Afisz" S.C. Zakład Usługowy Irena Chomik Karolina Katarzyna Chomik kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 15-660 Białystok ul. Słonecznikowa 11 lok. 16,.
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy "Afisz" S.C. Zakład Usługowy Irena Chomik Karolina Katarzyna Chomik znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.