Adwokaci i Radcowie Prawni Ślepowroński Łuszyński Matulewicz-Dzienis Sp.j.

Radcy prawni
ul. Sienkiewicza 3 lok 7/4, 15-432 Białystok podlaskie
(1 opinia) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

Informacje

Głównym profilem działalności firmy Adwokaci i Radcowie Prawni Ślepowroński Łuszyński Matulewicz-Dzienis Sp.j. jest Radcy prawni. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Białystok w województwie podlaskim.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny (85) 307 00 55 lub mailowy: sekretariat@kancelariarp.pl
Jeśli chcesz nawiązać z Adwokaci i Radcowie Prawni Ślepowroński Łuszyński Matulewicz-Dzienis Sp.j. kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 15-432 Białystok ul. Sienkiewicza 3 lok 7/4,.
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom Adwokaci i Radcowie Prawni Ślepowroński Łuszyński Matulewicz-Dzienis Sp.j., spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
N
Nika
Mecenas Marcin Łuszyński to kompletna pomyłka, ten człowiek nie powinien pracować jako adwokat, przez swoje przeoczenia zawala sprawy, nie czyta całej dokumentacji, niczego nie jest w stanie dopilnować. Gdybym w porę nie zmieniła adwokata na kompetentnego sprawa skończyłaby sie tragicznie. Sama lepiej bym ja poprowadziła niz ten pan. W dodatku opłatę pobrał na samym początku zanim cokolwiek zrobił 3000 zl, piekło pochłonęło, nie oddał ani złotówki chociaż nie zrobił nic. Ten człowiek TO ZWYKŁY NACIAGACZ. Każdy szanujący sie prawnik pobiera opłatę za wykonaną pracę inaczej to zwykle złodziejstwo. Inaczej tego Pana nie nazwę. Jeśli zależy wam na wygranej sprawie z daleka od tego pseudoadwokaciny. Nie wiem jak reszta adwokatów w tej kancelarii ale nie świadczy o nich dobrze posiadanie tego człowieka w swojej załodze.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.