Kraina Fantazji Aneta Zakrzewska

Wynajem dekoracji na wesela i inne imprezy

Organizacja imprez i konferencji
ul. Storczykowa 26/14, 15-644 Białystok podlaskie
(1 opinia) napisz opinię
Kraina Fantazji Aneta Zakrzewska

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Aneta Zakrzewska i jestem właścicielką firmy Kraina Fantazji. Moja siedziba znajduje się na terenie Białegostoku, a działalność prowadzę już od wielu lat. Staram się oferować Państwu ciekawe dekoracje na różne okoliczności.
Produkty i usługi
Prowadząc własną firmę staram się oferować Państwu ciekawe dekoracje na różne imprezy okolicznościowe oraz wesela, dzięki którym wydarzenia te będą jeszcze bardziej niezapomniane i zaowocują w wiele ciekawych i miłych wspomnień.

Szczególną popularnością cieszą się fotobudki, które są idealnym sposobem, by zaskoczyć przybyłych gości oraz odkryć drzemiący potencjał aktorski w rodzinie oraz znajomych. Urządzenia te mogą zapewnić przednią zabawę dla osób w każdym wieku, a takę utrwalą wspomnienia z imprezy.

Proponuje także ciekawe dekoracje ślubne i weselna, które jeszcze bardziej urozmaicą i uczczą to specjalne wydarzenie. Proponuję także napisy LOVE czy MIŁOŚĆ, które będą idealnym dodatkiem dekoracyjnym do sesji fotograficznej. Mogą być one również doświetlane, co zapewni wyjątkowy klimat wieczorem.

Dla młodszych uczestników imprezy proponuję także wytwornicę baniek mydlanych, która jest również wspaniałym urozmaiceniem sesji zdjęciowych. Świetnie sprawdza się także podczas składania życzeń oraz na urodziny Państwa pociech. Można za jej pomocą sprawić miłą niespodziankę.

Zachęcam Państwa do odwiedzenia strony internetowej firmy Kraina Fantazji z Białegostoku, celem zapoznania się z bardziej szczegółową ofertą.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
podlaskie, mazowieckie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
P
Paulina
Wynajmowane przez nich fotobudki czy dekoracje okolicznościowe zdecydowanie spełniają swoją rolę. Dzięki nim specjalne okoliczności nabierają rumieńców.