Taxi 32 Taxi Bagażowe

Najlepszy wybór jeśli chodzi o białostockie taksówki!

Taxi
ul. Warszawska 76, 15-078 Białystok podlaskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(85) 732 32 32
Adres korespondencyjny
ul. Warszawska 76, 15-078 Białystok podlaskie

Informacje

Opis działalności
Firma Taxi32 jest zlokalizowana w Białymstoku. Zajmujemy się przewozem osób oraz rzeczy.
Produkty i usługi
Nasza firma taksówkarska to gwarancja szybkiego i bezpiecznego przejazdu na terenie całego Białego stoku i nie tylko. Jesteśmy obecni na rynku już od ponad dwudziestu siedmiu lat. Zdobyte przez ten czas doświadczenie oraz spore grono usatysfakcjonowanych klientów, pozwalają nam na zapewnienie o najwyższej jakości naszych usług.

W ramach naszej oferty proponujemy:

- przewóz osób
- doręczenia przesyłek
- zakupy na telefon
- dowóz i odbiór dzieci ze szkół

Dodatkowo możemy zaoferować również obsługę imprez weselnych, dzięki czemu podczas najlepszego przyjęcia nie trzeba się obawiać o powrót do domu. Jesteśmy w stanie podjąć się także holowania oraz odpalania unieruchomionych aut. Posiadamy własne postoje przy hotelach, szpitalach i inny często uczęszczanych miejscach. Oferujemy zlecenia stałe – możemy umówić się na wyznaczone godziny i jeden z naszych kierowców zawsze będzie na miejscu.

Możemy podjąć się przewozu osób nie tylko na terenie Białegostoku, ale także całej Europy. Pomagamy w różnych sytuacjach drogowych oraz dajemy możliwość wyboru naszego VANa, w którym zmieści się aż siedem pasażerów. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. Dysponujemy nowoczesnymi samochodami, które zapewniają szybką podróż.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych województw:
podlaskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń