Abc Jakub Gąsiewski

Agencje i doradztwo reklamowe
ul. Zacisze 7, 15-197 Białystok podlaskie
(5 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)
(4)

Informacje

Abc Jakub Gąsiewski działa w branży Agencje i doradztwo reklamowe. Siedziba firmy znajduje się w województwie podlaskim w miejscowości Białystok.
Siedziba firmy Abc Jakub Gąsiewski znajduje się pod adresem 15-197 Białystok ul. Zacisze 7,. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Abc Jakub Gąsiewski oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
K
krzysiek
Nie polecam
K
Klient
Wszystko rewelacyjnie . Polecam usługa na wysokim poziomie !
Z
K
Zadowolona klientka
Ja z ta firmą mam odczynienia raz na jakiś czas, zamawiam zupełnie z innego końca Polski. Usługi zawsze są na najwyższym poziomie , wszystko wykonywane zgodnie z zamówieniem i na czas. Nie zgadzam się z innymi negatywnymi opiniami.
B
B
BIG Brother
Tak zgadza się , to jest ten sam typ. Cwaniak i bajkopisarz. Radzę omijać takich ludzi szerokim łukiem.
R
Robert
Potwierdzam. Mają problemy z płatnościami. Wydaje mi się, że jest to ten sam koleś co miał spółkę KIK. Tak to jest jak za interesy biorą się takie typy.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.