V-Logistics Sp. z o.o. w Panoramie Firm

ul. Sikorskiego 6A lok. 20
15-667 Białystok, woj. podlaskie
Informacje

Opis działalności

Działamy w branży transportu samochodowego. Zajmujemy się transportem krajowym i międzynarodowym. Nasza specjalność, to transport lądowy i przewozy różnego rodzaju ładunków. Zapraszamy na naszą stronę internetową i do bezpośredniego kontaktu.

O nas

Masz jakiś ładunek, który chcesz przewieźć?

Bezpieczne przetransportowanie Twojego materiału to dla nas priorytetowa sprawa. Firma V-Logistics zajmuje się transportem lądowym zarówno krajowym jak i międzynarodowym. Działamy w branży transportowej od 2010 roku.

Na przestrzeni 3 lat naszej działalności stworzyliśmy kilka swoich specjalizacji. Jedną z nich jest przewóz ładunków drobnicowych, częściowych oraz naczepami. Naszą silną stroną jest także przewóz zestawami przestrzennymi o ładowności do 24 ton.

Nasi klienci doceniają, to, że nasz transport międzynarodowy sięga tak daleko. Swoim zasięgiem obejmujemy całą Europę, państwa WNP i wybrane państwa w Azji.

Dzięki posiadanemu przez nas zapleczu transportowemu udało się nam pozyskać jako naszych klientów jedne z najlepiej rozwijających się firm handlowo – produkcyjnych w kraju i Europie.

Zapraszamy do zakładki "Oferta".

Produkty i usługi

W zakresie transportu drogowego oferujemy:
- przewozy samochodami cało-pojazdowymi na kierunku krajowym i międzynarodowym,
- wszystkie kraje Europy, Białoruś i WNP,
- przewozy materiałów niebezpiecznych - ADR,
- przewozy ładunków częściowych i drobnicowych,
- przewozy ładunków samochodami dedykowanymi,
- do Państwa dyspozycji mamy auta o ładowności od 1,5 tony do 24 ton, typu: plandeki, zestawy, megi, chłodnie, izotermy, wywrotki.

Klientom naszym zapewniamy:
- pełną odpowiedzialność za powierzony ładunek - ubezpieczenie towaru podczas transportu – OCP oraz Cargo (na życzenie),
- odpowiedni dobór przewoźników, oraz optymalnej trasy przewozu,
- elastyczność w dostosowaniu się do potrzeb naszych klientów,
- dokładność i solidność wykonywanych usług, czego gwarancją jest stabilna, doświadczona i profesjonalna kadra pracowników.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług transportowych.

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości: Milicz, Piotrków Trybunalski, Ryki, Chorzów, Strzyżów, Włoszczowa, Żuromin, Starogard Gd., Chodzież, Bieruń
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(4 opinie)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
Opinie użytkowników
Błażej
2018-07-13
Polecam firmę, korzystne warunki finansowe i terminowość
Adam
2017-09-04
Pozytywne zaskoczenie. Polecam na dłuższą metę.
Marek
2015-02-13
Polecam firmę! Jednak w tym kraju można spotkać solidną firmę transportową.
Joanna
2014-05-23
Bardzo solidna firma, bezproblemowo wykonana usługa. Dziękuję i pozdrawiam Joanna C.
solidna firma transportowa, transport niemcy, transport czechy, transport francja, transport holandia, transport belgia, transport uk, transport wielka brytania, transport irlandia, transport hiszpania, transport włochy, transport szwajcaria, transport austria, transport węgry, transport słowacja, transport szwecja, transport rosja, transport litwa, transport łotwa, transport estonia, transport norwegia, transport dania, transport finlandia, transport anglia, busy do holandii, bus transport międzynarodowy, przewóz międzynarodowy, przewozy międzynarodowe, transport do niemiec, transport do belgii, transport z polski do niemiec, transport z polski do holandii, przewozy z polski do niemiec, przewozy z polski do holandii, przewozy z polski do belgii, busy z niemiec do polski, busy z holandii do polski, busy z belgii do polski, przewozy z niemiec do polski, przewozy z holandii do polski, przewozy z belgii do polski, busy niemcy, busy belgia, busy holandia, transport międzynarodowy, usługi transportowe, transport, import, eksport, import eksport, transport polska, transport europa, transport do anglii, transport z anglii, transport z niemiec, transport z włoch, transport do włoch, transport do holandii, transport z holandii, plandeka, firanka, chłodnia, bus, gabaryty, niskopodwozie, szybki transport, pewny transport, bezpieczny transport, solidny transport, szybki transport międzynarodowy, sprawdzony transport, adr, polska niemcy, polska anglia, polska holandia, polska francja, polska czechy, polska włochy, polska hiszpania, polska szwecja, logistyka, spedycja, spedycja krajowa, spedycja międzynarodowa, firma transportowa, logistyka ładunków, spedycja zagraniczna

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Sikorskiego 6A lok. 20
15-667 Białystok, woj. podlaskie