Geo. Przedsiębiorstwo usług geodezyjno - kartograficznych. Kalwajtys A.

Pełen zakres standardowych usług geodezyjnych.

Geodezja
ul. Kościuszki 71, 16-400 Suwałki podlaskie
Poniedziałek 07:00 - 15:00
Wtorek 07:00 - 15:00
Środa 07:00 - 15:00
Czwartek 07:00 - 15:00
Piątek 07:00 - 15:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Geo. Przedsiębiorstwo usług geodezyjno - kartograficznych. Kalwajtys A.

Informacje

O nas
Nasza firma działa na rynku od 1992 roku i posiada wieloletnie doświadczenie w branży a co za tym idzie - oferuje usług na najwyższym poziomie. Na naszym koncie posiadamy liczne realizacje wymagających i znaczących prac, z częścią z nich mogą się Państwo zapoznać poniżej.

Właścicielem firmy jest mgr inż. Andrzej Kalwajtys. To on rozpoczął realizację wizji "GEO", firmy, której potencjał pozwoli nie tylko na realizację dużych, czy skomplikowanych przedsięwzięć ale zapewni wykonanie usługi człowiekowi "z ulicy", potrzebującemu wyrysu do celów prawnych, jednocześnie podpowiadając innemu Klientowi nowatorskie rozwiązania technologiczne dla wykonywania specyficznego zlecenia.

W tej chwili można powiedzieć, że zamierzenia te, w tamtych czasach wydające się nierealne i "na wyrost", udało się zrealizować. Pomimo olbrzymiej ilości trudności, związanych ze specyfiką rynku geodezyjnego na terenie Polski północno - wschodniej, udało nam się przekonać do siebie sporą liczbę Klientów.


W naszych działaniach do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, niezależnie czy jest on Klientem prywatnym, firmowym czy instytucjonalnym.

Dokładamy wszelkich starań by jak najlepiej poznać Państwa potrzeby i oczekiwania a następnie je spełnić.
Opis działalności
Firma "Geo" specjalizuje się w realizacji usług geodezyjno - kartograficznych. Zapewniamy pełen zakres standardowych usług oraz profesjonalne doradztwo. Świadczone przez nas usługi są w pełni kompleksowe. Wykonujemy podziały nieruchomości i terenu, rozgraniczenia działek, wznowienia punktów granicznych i tworzymy mapy do różnych celów. Siedziba firmy znajduje się w Suwałkach.
Produkty i usługi
Klientom zapewniamy pełen zakres usług geodezyjnych. Służymy również kompleksowym i profesjonalnym doradztwem. Wśród naszych usług znajdą Państwo przede wszystkim kompleksową obsługę inwestycji. Wykonujemy podziały, okazania i rozgraniczenia nieruchomości oraz podziały terenu. Podejmujemy się prac nad wznowieniem punktów granicznych.

Pozostała oferta obejmuje:
– wytyczenia i inwentaryzacje budynków, sieci i infrastruktury uzbrojenia terenu
- wytyczenia i inwentaryzacje powykonawcze budynków i budowli, urządzeń podziemnych i naziemnych
– pomiary sytuacyjno-wysokościowe
– mapy poinwentaryzacyjne
– mapy do celów prawnych i projektowych
– mapy planistyczne
– mapy koncepcyjne
– mapy opiniodawcze
- mapy numeryczne

Wszelkie powierzone firmie prace realizowane są przez doświadczonych specjalistów z wykorzystaniem profesjonalnego oprogramowania i sprzętu. Każdy z naszych pracowników posiada liczne pozwolenia i kwalifikacje świadczące o ich możliwościach i wiedzy.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
augustowski, ełcki, giżycki, gołdapski, grajewski, olecki, piski, sejneński, Suwałki, węgorzewski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

mapy,
geo,
CPT,
VSS,