Szkoła Muzyczna Yamaha Suwałki

Nauka czytania, śpiewania i grania na instrumentach muzycznych

Szkoły artystyczne
ul. Kościuszki 71, 16-400 Suwałki podlaskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Szkoła Muzyczna Yamaha Suwałki

Informacje

Opis działalności
Szkoła Muzyczna Yamaha jest miejscem, gdzie dzieci, młodzież i osoby dorosłe mogą nauczyć się śpiewać oraz grać na różnego rodzaju instrumentach muzycznych. Nasza placówka znajduje się w Suwałkach w województwie podlaskim. Umiejętności naszych uczniów rozwijamy już od ponad 50 lat.
Produkty i usługi
Muzyka już od wielu lat uznawana jest za jedną z najbardziej rozwijających sztuk pięknych. Ma ona wpływ na psychikę człowieka już od najmłodszych lat. Dlatego nasza szkoła muzyczna z chęcią przeprowadza zajęcia dla dzieci i młodzieży. Z naszą pomocą dziecko nauczy się grać na wybranym przez siebie instrumencie muzycznym.

Zajęcia mogą odbywać się zarówno w grupie, jak i indywidualnie. Każde z nich prowadzone jest przez doświadczonego muzyka. W zależności od wieku naszych uczniów dostosowujemy specjalny program nauczania. Dzięki temu każdy z uczestników będzie mógł powoli i dokładnie przyswoić wiedzę. Oprócz nauki gry na instrumentach muzycznych proponujemy również naukę czytania, słuchania i tworzenia własnych projektów.

Nasi uczniowie nie muszą przynosić na zajęcia swoich instrumentów. Wyposażymy Państwa między innymi w:

- gitarę klasyczną,
- gitarę elektryczną,
- gitarę basową,
- skrzypce,
- akordeon,
- altówkę,
- ukulele.

Więcej informacji o naszym programie nauczania znajdą Państwo na stronie internetowej szkoły. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz do odwiedzenia nas osobiście w Suwałkach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
sejneński, hajnowski, białostocki, suwalski, suwalski, moniecki, augustowski, białostocki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń