"Master" Usługi Transportowe Roboty Ziemne Mirosław Stankiewicz

Wykopy i roboty fundamentowe
ul. Lazurowa 9, 16-400 Suwałki podlaskie
(1 opinia) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
Telefon
500 139 647

Informacje

Głównym profilem działalności firmy "Master" Usługi Transportowe Roboty Ziemne Mirosław Stankiewicz jest Wykopy i roboty fundamentowe. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Suwałki w województwie podlaskim.
W celu uzyskania więcej informacji na temat oferty firmy zadzwoń pod numer 500 139 647 lub napisz wiadomość e-mail na adres julita.stan@wp.pl
Siedziba firmy "Master" Usługi Transportowe Roboty Ziemne Mirosław Stankiewicz znajduje się pod adresem 16-400 Suwałki ul. Lazurowa 9,. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Zakres działalności większości przedsiębiorstw z branży obejmuje m.in:
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy "Master" Usługi Transportowe Roboty Ziemne Mirosław Stankiewicz. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
P
Pracownik
Tego człowieka nie można nazwać pracodawca, obiecuje umowę, normalne godziny pracy i wypłatę a w rzeczywistości nie wypłaca na czas, nie daje umowy, trzeba jeździć starymi zlomami na zapasach A jak się coś popsuje to podejmuje od wypłaty. Za przepracowany miesiąc razem z sobotami po 13 godzin dziennie wypłaca 1500 zł. Szczerze odradzam każdemu.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.