Alfa Telewizja przemysłowa, alarmy, kamery Krzysztof Filipkowski

Telewizja przemysłowa i system alarmowy

Telewizja przemysłowa
ul. Minkiewicza 38, 16-400 Suwałki podlaskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Alfa Telewizja przemysłowa, alarmy, kamery Krzysztof Filipkowski

Informacje

Opis działalności
Alfa istnieje w branży elektronicznej od 1992 roku. Firma zajmuje się systemami alarmowymi i telewizją przemysłową. Siedziba działalności znajduje się na Suwałkach. Właścicielem jest Krzysztof Filipkowski.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności są zabezpieczenia elektroniczne i instalacje teletechniczne, ze szczególnym uwzględnieniem systemów alarmowych i telewizji przemysłowej. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w instalacji, naprawie i konserwacji systemów sygnalizacji pożaru, monitoringu i systemach kontroli dostępu. W ofercie znajdują się między innymi:

- transmisja AV,
- monitoring wizyjny,
- system wykrywania pożaru,
- systemy nagłośnieniowe,
- instalacje ppoż,
- monitoring CCTV.

Alfa zajmuje się projektowaniem i instalacją systemów, które pozwalają na zdalny i lokalny nadzór wizyjny budynków. Tego typu rozwiązania pozwalają na ochotę osób i mienia. Do czynności wykonywanych przez firmę należy również montaż systemów rejestrujących czas pracy oraz instalacje audio-wizualne. Wizytówką działalności są najlepsze ceny na rynku i krótkie terminy realizacji zleceń.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty przedsiębiorstwa Alfa.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń