Geo Przedsiębiorstwo usług geodezyjno - kartograficznych Andrzej Kalwajtys

Pełen zakres standardowych usług geodezyjnych

Geodezja
ul. Papieża Jana Pawła II 16 U2, 16-400 Suwałki podlaskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Geo Przedsiębiorstwo usług geodezyjno - kartograficznych Andrzej Kalwajtys
ul. Papieża Jana Pawła II 16 U2, 16-400 Suwałki podlaskie
Telefon
Geo Przedsiębiorstwo usług geodezyjno - kartograficznych Andrzej Kalwajtys

Informacje

Opis działalności firmy Geo Przedsiębiorstwo usług geodezyjno - kartograficznych Andrzej Kalwajtys w Suwałki
Firmę Geo założyliśmy w 1992 roku i od tego czasu zajmujemy się realizacją usług geodezyjno-kartograficznych. W naszej ofercie znajdują się wszystkie standardowe prace geodezyjne i doradztwo techniczne. Oferujemy obsługę inwestorów budowlanych oraz Klientów indywidualnych. Zajmujemy się pomiarami nieruchomości i terenów objętych budową. Siedziba naszej firmy znajduje się w Suwałkach, w województwie podlaskim. Właścicielem działalności jest Andrzej Kalwajtys.
Produkty i usługi
Jako kadra firmy Geo w ciągu ostatnich 30 lat zrealizowaliśmy setki mniejszych i większych projektów dla osób prywatnych, czy instytucji państwowych. Nasze doświadczenie zbieraliśmy między innymi podczas uczestnictwa w budowie krajowych obwodnic. Oprócz wymagających przedsięwzięć podejmujemy się także pomocy osobom, które potrzebują wyrysów, czy map, ponieważ chcą zmienić stan prawny swojej nieruchomości.

Jakie są główne usługi firmy Geo z Suwałk?

Do naszych głównych usług należy między innymi geodezyjna obsługa inwestycji. Oznacza to, że opracowujemy niezbędne mapy do celów projektowych. To podstawowy dokument, jaki musi zaakceptować starostwo, aby inwestor mógł rozpocząć budowę. Nasza kadra zajmuje się formalnościami urzędowymi i przygotowuje kompletny operat, a następnie dostarcza zaakceptowaną mapę zleceniodawcy. Oferujemy także:
- tyczenie obiektów w terenie,
- tyczenie sieci uzbrojenia terenu,
- tyczenie punktów głównych dróg,
- pomiary sytuacyjno-wysokościowe,
- pomiary inwentaryzacyjne urządzeń podziemnych i naziemnych.

Z naszymi Klientami współpracujemy od początku inwestycji, aż do zakończenia projektu. Pomagamy w odbiorze budynku i przygotowujemy komplet dokumentów na podstawie pomiarów inwentaryzacyjnych.

Jakie usługi kartograficzne realizuje firma Geo?

Na podstawie pomiarów opracowanych w naszym biurze przygotowujemy mapy do różnych celów. Usługi kartograficzne obejmują między innymi:
- mapy planistyczne,
- mapy koncepcyjne,
- mapy opiniodawcze,
- mapy numeryczne.

Wszystkie opracowane i zaktualizowane mapy doręczamy Klientowi.

Jakie usługi geodezyjne realizuje firma Geo dla osób prywatnych?

Najczęściej Klienci współpracują z nami kiedy chcą zmienić stan prawny swojej nieruchomości. Do naszych usług należą więc podziały, okazania i rozgraniczenia nieruchomości, a także przygotowanie mapy do celów prawnych. W razie potrzeby zajmujemy się także wznowieniem punktów granicznych.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług - firma Geo w Suwałkach.
Certyfikaty
Zasięg działania
Firma Geo Przedsiębiorstwo usług geodezyjno - kartograficznych Andrzej Kalwajtys z lokalizacji: Suwałki świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
augustowski, ełcki, giżycki, gołdapski, grajewski, hajnowski, kętrzyński, kolneński, moniecki, mrągowski, nidzicki, olecki, olsztyński, piski, sejneński, węgorzewski, zambrowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

mapy,
geo,
CPT,
VSS,