Translaw Paweł Dowejko

Całodobowa autopomoc

Pomoc drogowa
ul. Reja 38, 16-400 Suwałki podlaskie
Poniedziałek Otwarte całą dobę
Wtorek Otwarte całą dobę
Środa Otwarte całą dobę
Czwartek Otwarte całą dobę
Piątek Otwarte całą dobę
Sobota Otwarte całą dobę
Niedziela Otwarte całą dobę
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
571 344 400
571344400

Translaw Paweł Dowejko

Informacje

Opis działalności
Siedziba prowadzonej przez nas firmy znajduje się w Suwałkach, w województwie podlaskim. Działa ona od 2015 roku, świadcząc całą gamę usług z zakresu pomocy drogowej. Właścicielem firmy jest Paweł Dowejko.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w usługach z zakresu pomocy drogowej. Od lat pomagamy w rozmaitych sytuacjach na drodze. Działamy całodobowo, bo zdajemy sobie sprawę, że pomoc może być potrzebna w każdym momencie.

Jesteśmy w stanie pomóc w przypadku stłuczki, wypadku drogowej i w wielu innych sytuacjach. Oferujemy pomoc w przypadku przebitej opony, rozładowanego akumulatora czy braku paliwa. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu możemy wyciągać pojazdy z zasp śnieżnych, rowów czy błota. Zawsze próbujemy pomóc na miejscu, a kiedy jest to niemożliwe oferujemy odholowanie pojazdu w wyznaczone miejsce, np. do serwisu samochodowego. Zapewniamy szybki dojazd na miejsce zdarzenia.

Oferta naszej firmy to też:
- transport samochodów osobowych,
- przewóz quadów,
- przewóz motocykli,
- przewóz skuterów,
- przewóz aut luksusowych,
- transport maszyn rolniczych,
- wypożyczalnia aut,
- wypożyczalnia aut dostawczych,
- wypożyczalnia lawet.


Transport obejmuje również przywiezienie auta z zagranicy. Możemy przetransportować auto uszkodzone lub sprawne, nawet samochód ciężarowy.

Ponadto prowadzimy wypożyczalnię samochodową. Oferujemy wynajem lawet, autolawet i samochodów osobowych oraz dostawczych. Proponujemy wynajem auta z kierowcą lub bez. Przy wynajmie na dłuższy okres ceny i warunki są indywidualnie ustalane.

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do kontaktu. Udzielimy dokładnych informacji dotyczących naszej działalności.

Zapraszamy do skorzystania z wyżej przedstawionej oferty firmy Translaw.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń