Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.

Holowanie i transport pojazdów

Pomoc drogowa
ul. Sejneńska 82, 16-400 Suwałki podlaskie
(3 opinie) napisz opinię
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej oferuje usługi pomocy drogowej na najwyższym poziomie. Nasza siedziba znajduje się w Suwałkach, w województwie podlaskim. Działamy od 1975 roku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Naszą specjalnością jest pomoc drogowa i transport pojazdów. Działamy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, włącznie z weekendem i ze świętami. Dysponujemy flotą nowoczesnych lawet, które sprostają nawet najtrudniejszym wyzwaniom. Istniejemy od wielu lat, zdołaliśmy poszerzyć nasze umiejętności i wiedzę, aby zapewnić Klientom usługi na najwyższym poziomie.

Zakres naszych usług obejmuje:
- transport samochodów osobowych,
- transport samochodów dostawczych,
- transport samochodów ciężarowych.
- holowanie pojazdów.

Zaholujemy samochody powypadkowe, uszkodzone, po awariach, niezdolne do dalszej jazdy. Wyciągniemy auto z rowu, możemy je awaryjnie otworzyć i uruchomić auto z rozładowanym akumulatorem.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dokładamy wszelkich starań, aby zrealizować usługi sprawnie i solidnie. Wystarczy jeden telefon, abyśmy zjawili się na miejscu i zabrali Państwa pojazd. Prowadzimy własny warsztat samochodowy, gdzie na życzenie możemy zabrać samochód i go tam naprawić.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Suwałki

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
A
Artur
Kupiłem auto, ale nie było zarejestrowane, a musiałem je przewieźć na drugi koniec Polski. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej miało w ofercie transport aut, skorzystałem i polecam.
M
Monika
Auto zepsuło mi się na samym środku autostrady. Na szczęście ta firma zapewniła mi pomoc, szybko zjawili się na miejscu i zabrali mojego Opla do warsztatu.
H
Holowany
Super