Xpression

Naszą pasją jest tworzenie rzeczy pięknych

Drukarnie i poligrafia
ul. Wesoła 43, 16-400 Suwałki podlaskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
(87) 566 74 98
Adres korespondencyjny
ul. Wesoła 43, 16-400 Suwałki podlaskie

Informacje

Opis działalności
Drukarnia Xpression, której właścicielem jest Marceli Łankiewicz, działa na rynku od 2004 roku. Siedziba naszej drukarni zlokalizowana jest w Suwałkach, na terenie województwa podlaskiego.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności są usługi w zakresie poligrafii. Nasze doświadczenie oraz specjalistyczne urządzenia pozwalają nam na szybkie i dokładne realizacje druków. Naszym Klientom proponujemy druk offsetowy, a także cyfrowy. Dbamy o najwyższą jakość wydruku.

Wykonamy dla Państwa między innymi;

- ulotki,
- plakaty,
- katalogi,
- broszury,
- bannery,
- wizytówki.

Klienci mogą również zlecić nam wykonanie profesjonalnych grafik dla firm. Naszi specjaliści tworzą kreatywne loga oraz wiele innych materiałów reklamowych. Materiały reklamowe wykonywane przez naszą firmę to odzież reklamowa, upominki i gadżety, a także systemy wystawiennicze.

Kreatywność oraz pełne zaangażowanie wyróżnianaszą pracę. Realizując dla Państwa zlecenia, tworzymy treści i grafiki, które zapadną potencjalnym Klientom w pamięć i będą utożsamiały się z branżą.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Xpression z Suwałk.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
J
Jolka
Zleciliśmy z narzeczonym drukowanie naszych zaproszeń ślubnych. Nie ukrywam, że zależało mi na czasie, ale tez na jakości. Drukarnia Xpression spisała się na medal.