"J&J" Usługi Reklamowe Zbigniew Jurewicz


ul. Łazienna 41
16-300 Augustów, woj. podlaskie
Informacje
"J&J" Usługi Reklamowe Zbigniew Jurewicz prowadzi działalność w branży Plakatowanie.
Siedziba firmy znajduje się w Augustów ( województwo podlaskie). Jeżeli chcesz bezpośrednio skontaktować się z "J&J" Usługi Reklamowe Zbigniew Jurewicz – kieruj się pod adres: ul. Łazienna 41, Augustów
Z "J&J" Usługi Reklamowe Zbigniew Jurewicz możesz skontaktować się nie tylko na miejscu, ale także
mailowo: zbigi2000@wp.pl
lub telefonicznie, pod numerem 695 588 120
Podobne firmy w okolicy
Krótka 13, Pruszcz Gdański
Outdoor 3Miasto Sp. z o.o. Logo
Ojcowska 10, Gdańsk
Plakatowanie, wyklejanie reklam, reklamy na folii, reklamy na folii wylewanej, tablice billboardowe, tablice bilbordowi, montaż reklam, naprawa reklam, montaż nośników reklamowych, naprawa nośników reklamowych, montaż reklam na wysokości, plakatowanie na wysokości, montaż na wysokości, montaże nawysokości, prace wysokościowe, prace alpinistyczne, malowidła ścienne, plakatowanie metodą alpinistyczną, plakatowanie z podnośnika, montaż oświetlenia na wysokości, konserwacja oświetlenia na wysokości, plakatowanie.
Ułańska 5, Katowice
Druk oraz profesjonalne plakatowanie na słupach i tablicach reklamowych w całej Polsce od 1996 roku!Oferujemy usługi plakatowania na słupach i tablicach ogłoszeniowych w ponad 500 miastach oraz na obszarach wiejskich w całym kraju. Realizujemy plakatowanie i kolportaż materiałów reklamowych w szkołach, przedszkolach, szpitalach, uczelniach itp. Posiadamy własną drukarnię oraz studio graficzne.
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Łazienna 41
16-300 Augustów, woj. podlaskie