Grafit usługi poligraficzne i reklamowe

Szeroki wachlarz usług reklamowych

Kalendarze, katalogi i foldery reklamowe
ul. Kościelna 4a, 16-300 Augustów podlaskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Grafit usługi poligraficzne i reklamowe
ul. Kościelna 4a, 16-300 Augustów podlaskie
NIP
8461004170
Telefon
Grafit usługi poligraficzne i reklamowe

Informacje

Opis działalności firmy Grafit usługi poligraficzne i reklamowe w Augustów
Jako firma Grafit na rynku funkcjonujemy blisko 20 lat, a dokładnie od 2001 roku. Nasza siedziba mieści się w Augustowie, w województwie podlaskim. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w usługach reklamowych, które świadczymy w szerokim zakresie. Klienci mogą liczyć z naszej strony na kompleksową obsługę: zaczynając od wizytówki, a kończąc na bilbordzie. Zatrudniamy doświadczonych pracowników i dysponujemy specjalistycznym sprzętem, co sprawia, że jesteśmy w stanie wykonać niemal każdy nadruk. Potrafimy się dostosować do nawet bardzo wymagających zleceń.

Pomagamy zarówno firmom realizującym duże przedsięwzięcia, jak i osobom fizycznym, które potrzebują naszej jednorazowej pomocy. Wszystkie reklamy, bez względu czy są duże czy małe, traktujemy z najwyższą starannością.

Nasza oferta to głównie:
- nadruki na odzieży,
- oprawa prac,
- ksero,
- pieczątki,
- ulotki,
- wizytówki,
- foldery,
- kasetony,
- banery,
- szyldy.

Dodatkowo wykonujemy gadżety reklamowe. Tworzymy też strony internetowe. Poligrafia i reklama są naszą pasją, dlatego z chęcią zrealizujemy każde zlecenie w tym zakresie.

Ponadto nasza oferta obejmuje wydruki wielkoformatowe, co pozwala na wykonywanie ekspozycji wewnętrznych i zewnętrznych, bez ograniczeń kolorystycznych czy powierzchniowych.

Zapewniamy szybką realizację zleceń i indywidualne podejście do każdego zadania. Klienci mogą liczyć z naszej strony też na kreatywne pomysły. Ponadto pracuje u nas grafik, z którym można się bezpośrednio skonsultować, by wspomógł radą czy nawet wykonał projekt.

Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy do skorzystania z oferty agencji reklamowej Grafit.
Zasięg działania
Firma Grafit usługi poligraficzne i reklamowe z lokalizacji: Augustów świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
podlaskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń