Translaw Paweł Dowejko

Całodobowa pomoc na drodze

Pomoc drogowa
ul. Mazurska 10, 16-300 Augustów podlaskie
Poniedziałek Otwarte całą dobę
Wtorek Otwarte całą dobę
Środa Otwarte całą dobę
Czwartek Otwarte całą dobę
Piątek Otwarte całą dobę
Sobota Otwarte całą dobę
Niedziela Otwarte całą dobę
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
571 344 400
571344400
pawel.d31@wp.pl
Translaw Paweł Dowejko

Informacje

Opis działalności
Siedziba naszej firmy znajduje się w Augustowie, w województwie podlaskim. Działa ona od 2015 roku, świadcząc szeroki wachlarz usług w zakresie pomocy drogowej. Właścicielem firmy jest Paweł Dowejko.
Produkty i usługi
Oferta naszej firmy to przede wszystkim usługi w zakresie pomocy drogowej. Klientom pomagamy w rozmaitych sytuacjach na drodze. Działamy całodobowo, gdyż dobrze wiemy, że pomoc może być potrzebna o każdej porze.

Oferujemy pomoc nie tylko w przypadku wypadku drogowego czy stłuczki. Możemy pomóc również, gdy zabraknie paliwa, w razie przebitej opony czy rozładowanego akumulatora. Ponadto wyciągniemy z rowu, błota czy w przypadku ugrzęźnięcia w śniegu. Zawsze staramy się pomóc na miejscu, a dopiero w poważniejszych przypadkach oferujemy odholowanie pojazdu w wyznaczone miejscu, np. do warsztatu samochodowego.

Posiadamy specjalistyczny sprzęt, dlatego możemy w krótkim czasie pozbyć się różnych problemów, które Państwa spotkały na drodze. Zapewniamy szybki dojazd na miejsce zdarzenia.

Nasza oferta to między innymi:
- transport maszyn rolniczych,
- transport samochodów osobowych,
- przewóz aut luksusowych,
- przewóz quadów,
- przewóz skuterów,
- przewóz motocykli,
- transport koparek,
- wypożyczalnia aut,
- wypożyczalnia aut dostawczych,
- wypożyczalnia lawet.Działamy na terenie kraju i zagranicy. Przewozimy auta sprawne i po wypadku, również samochody ciężarowe.

Ponadto prowadzimywynajem samochodów osobowych i dostawczych, lawet i autolawet. Oferujemy wynajem samego pojazdu lub z kierowcą. Przy wynajmie na dłuższy czas ceny i warunki są negocjowane indywidualnie.

Wszystkich zainteresowanych ofertą zachęcamy do kontaktu. Udzielimy dokładnych informacji dotyczących prowadzonej przez nas działalności.

Zapraszamy do skorzystania z wyżej przedstawionej oferty firmy Translaw.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
J
Jacek.P
Polecam

Słowa kluczowe