PHU Art-Fach Renata Kotarska

Sprzedaż i montaż okien, drzwi, bram, parapetów na terenie gminy Augustów

Okna
ul. Mazurska 6, 16-300 Augustów podlaskie
(2 opinie) napisz opinię
PHU Art-Fach Renata Kotarska

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Art-Fach zajmuje się w sprzedaży oraz montażu stolarki okiennej i drzwiowej oraz materiałów do wykończenia wnętrz. Zlokalizowane jest na terenie Augustowa w województwie podlaskim. Właścicielką jest Renata Kotarska.
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe „ART-FACH” specjalizuje się w sprzedaży i montażu stolarki otworowej, osłon okiennych wewnętrznych i zewnętrznych, paneli podłogowych, karniszy, tapet. Wykwalifikowana załoga zajmuje się zarówno sprzedażą, jak i profesjonalnym montażem oferowanego asortymentu. Zapewnia fachowe doradztwo oraz pomoc w doborze produktó, które sprawdzą się w Państwa domach.

Oferta obejmuje:
- okna drewniane i okna PCV,
- drzwi wewnętrzne i zewnętrzne,
- bramy garażowe i ogrodzenia posesyjne,
- osłony okienne – rolety, plisy, żaluzje,
- moskitiery
- tapety
- karnisze
- panele podłogowe
- klamki

Dzięki współpracy z renomowanymi producentami jest w stanie zapewnić najwyższej jakości materiały do wykończenia wnętrz. To pozwala także zapewnić produkty w zróżnicowanych kolorach, wzorach i rozmiarach, także tych niestandardowych. Art-Fach zapewnia najlepsze rozwiązania do domu i mieszkania.

Szczegółowa oferta przedsiębiorstwa Art-Fach i jego partnerów znajduje się na stronie internetowej.
Marki i specjalizacje
Firma posiada w swojej ofercie między innymi okna firmy DRUTEX, które spełniają wymagania wysokiej jakości na rynku europejskim. Firma DRUTEX jest producentem okien energooszczędnych. Posiada również drzwi wewnętrzne takich producentów jak ERKADO, INVADO, PORTA, VERTE, DRE, CENTURION oraz drzwi zewnętrzne marki GERDA, KMT, DELTA, a także panele marki Kronopol, KronoOryginal.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
augustowski, sejneński, Suwałki

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
P
Paulina
Posiadają szeroki wybór nie tylko żaluzji, rolet i plis, ale także tapet oraz karniszy. Przyszłam tylko po rolety, a kupiłam jeszcze karnisze oraz tapety.
D
Dominik
Firmę Art-Fach polecił mi sąsiad, który niedawno robił remont. Kupiłem u nich okna oraz drzwi, które zostały szybko i fachowo zamontowane.