Tibus Tomasz Brzozowski

Przewóz osób w kraju i za granicą

Przewozy autokarowe
ul. Osiedlowa 1/3, 16-300 Augustów podlaskie
(2 opinie) napisz opinię
Tibus Tomasz Brzozowski

Informacje

Opis działalności
Tibus to firma, która od 2015 roku zajmuje się przewozem osób na terenie kraju i za granicą. Siedziba firmy znajduje się w Augustowie, w województwie podlaskim. Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo pasażerów. Osobą decyzyjną jest Tomasz Brzozowski. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Naszą specjalnością jest przewóz osób i paczek na terenie Polski, Niemiec i Holandii. Nasza firma transportowa stale się rozwija. Obecnie jesteśmy, w stanie zorganizować przewóz dla osób indywidualnych, ale również dla grup zorganizowanych. Uczestniczymy w wycieczkach i wyjazdach okolicznościowych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo usługi takie jak:
- przewóz paczek,
- przewóz listów,
- transport osobowy.

Nasi kierowcy to przeszkolone osoby, które potrafią podjąć szybką decyzję w sytuacjach zagrożenia. Są regularnie kontrolowani pod względem przestrzegania przepisów drogowych. Naszym głównym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim pasażerom. Dlatego w każdym busie znajdziecie Państwo fotele z pasami bezpieczeństwa.

Dalekie podróże bywają uciążliwe, ale nie z firmą Tibus! Posiadamy busy wyposażone w wygodne skórzane siedzenia przystosowane do długich tras. W pojeździe znajduje się klimatyzacja i przyciemniane szyby, więc wakacyjne wyjazdy nie są już utrapieniem.

Busy przechodzą restrykcyjne kontrole, co wyklucza awarie na drodze i nieprzewidziane postoje. Wysoki stan techniczny zapewnia sprawną, komfortową i bezpieczną podróż.

Nasze busy wyróżnia:
- duża przestrzeń bagażowa,
- zakonotowane HiFI,
- DVD,
- WiFi,
- NAVI.

Świadczymy swoje usługi od drzwi do drzwi, co oznacza, że każdy z pasażerów będzie odebrany i dowieziony w dokładnie wyznaczone miejsca.

W tym momencie oferujemy bezpłatny dojazd do Klienta na terenie województwa: podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, łódzkiego, lubuskiego. Korzystamy z busów Opel Vivaro i Renault Trafic Passenger.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Tibus z Augustowa. Więcej informacji na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, lubuskie, łódzkie, mazowieckie, podlaskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
W
Wiola
Polecam
K
Kaśka
Profesjonaliści pod każdym względem - transport osób do Niemiec na najwyższym poziomie. Polecam