Modnie&Wygodnie Jadwiga Popławska

Sprzedaż wysyłkowa ubrań używanych dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci,

Odzież używana
ul. Widłakowa 3a, 16-300 Augustów podlaskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
509 698 916
Adres korespondencyjny
ul. Widłakowa 3a, 16-300 Augustów podlaskie

Informacje

Opis działalności
Sprzedaż wysyłkowa ubrań używanych dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci, Zapraszamy do kontaktu .
Produkty i usługi
Zapraszamy na nasze aukcje na allegro gdzie można zobaczyć nasze makrowe ubrania, możliwość wysyłki na terenie całej Polski.


Odpowiadamy na wszystkie zadawane przez Państwa pytania - prosimy jedynie o odrobinę cierpliwości, na maile odpisujemy od poniedziałku do piątku w godzinach zwykle 7 - 16.

Wpłaty za zakupiony towar prosimy dokonać w ciągu 10 dni od daty zakupu ( po tym czasie rozpoczynamy procedurę zwrotu prowizji, co może skutkować zablokowaniem konta allegro).

PROSIMY PAMIĘTAĆ ŻE KUPUJĄ I LICYTUJĄ PAŃSTWO ODZIEŻ UŻYWANĄ POSIADA ONA NORMALNE ŚLADY UŻYWANIA, ODZIEŻ NIE JEST PRANA WIĘC PRZED PIERWSZYM UŻYCIEM NALEŻY JĄ UPRAĆ !!!. ODZIEŻ KUPYWANA JEST W TAK ZWANYCH CIUCHOLANDACH WIĘC MOŻE POSIADAĆ RÓŻNEGO RODZAJU ZAPACH ZA KTÓRY NIE PONOSIMY ODPOWIEDZIALNOŚCI. DLA JASNOŚCI NOWE RZECZY Z METKAMI TEŻ SĄ NABYTE W SKLEPCH Z ODZIEŻ UŻYWANĄ. PODANE WYMIARY MOGĄ SIĘ RÓŻNIĆ + - 2-3 CM W ZALEŻNOŚCI OD RODZAJU TKANINY. POMIMO IŻ STARAMY SIĘ WSZYSTKO SZCZEGÓŁOWO OGLĄDAĆ MOGĄ ZDARZYĆ SIĘ NIEDOPATRZENIA Z NASZEJ STRONY W RAZIE JAKICH KOLWIEK ZASTRZEŻEŃ PRZED WYSTAWIENIEM NEGATYWNEGO KOMENTARZA PROSIMY O KONTAKT MEILOWY W CELU WYJAŚNIENIA ZAISTNIAŁEJ SYTUACJI I ROZWIĄZANIA PROBLEMU.ZAPRASZAMY SERDECZNIE I ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW !

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń