Krzysztof Trochonowicz

Przechowywanie, archiwizacja i niszczenie dokumentów

Archiwa i archiwizacja danych
15-592 Białostoczek 15 Białystok podlaskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Krzysztof Trochonowicz

Informacje

Opis działalności
Proarchiv zajmuje się bezpieczną archiwizacją oraz przechowywaniem dokumentów na terenie całej Polski już od 2000 roku. Siedziba firmy znajduje się w Białymstoku, a jej właścicielem jest Krzysztof Trochonowicz.
Produkty i usługi
W Proarchiv oferujemy usługi związane z zarządzaniem dokumentacją, w tym archiwizacją dokumentów. Oferta ta jest przeznaczona dla firm, które mają problemy ze znalezieniem miejsca do przechowywania całej swojej dokumentacji. W jej ramach przygotowujemy, odpowiednio segregujemy i lokujemy dokumenty w jednej z naszych lokacji, która w razie potrzeby jest łatwo dostępna.

Posiadamy zespół doświadczonych i wykwalifikowanych archiwistów, którzy maja za sobą bogate doświadczenie pracy w praktyce. Wypracowane przez nas autorskie metody archiwizowania pomagają w wykonywaniu prac w trybie bezproblemowym i nie zakłócającym codziennego trybu pracy klienta.

Zajmujemy się także późniejszą kategoryzacją dokumentów – okresowym brakowaniem pozwalającym na zachowanie porządku podczas archiwizacji. Podczas tego procederu archiwa zostają oznaczone jako kategoria B, która oznacza, że okres przechowywania wynikający z przepisów prawa już minął lub jako kategoria A, oznaczająca dokumenty przeznaczone do przekazania do archiwum państwowego. Dzięki temu zachowujemy racjonalne gospodarowanie danymi.

Dysponujemy swoją powierzchnią magazynową. Wszystko po to, by zapewnić profesjonalne składowanie dokumentów. Mogą mieć Państwo pewność, że dane powierzone nam przez Was będą bezpieczne i przechowywane w odpowiednich warunkach oraz nie dłużej, niż jest to konieczne.

Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń