Jolmar-Sad s.c. Agencja celna

Sporządzamy deklaracje akcyzowe.

Agencje i składy celne
16-040 Bobrowniki 2/10 Drogowe Przejście Graniczne podlaskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(85) 663 25 42
856631409
Jolmar-Sad s.c. Agencja celna

Informacje

Opis działalności
Jolmar-Sad to agencja celna z siedzibą w Bobrownikach, na terenie województwa podlaskiego. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2010 roku. Dzięki dynamicznemu rozwojowi dzisiaj możemy pochwalić się również oddziałami w Gdyni i Kuźnicy. Oferujemy kompleksową obsługę związaną z dokonywaniem zgłoszeń celnych. Zapewniamy pomoc we wszystkich procedurach celnych.
Produkty i usługi
Agencja Celna Jolmar-Sad powstała z myślą o podmiotach gospodarczych dokonujących obrotu z krajami Unii Europejskiej i państwami trzecimi. Rosnące zapotrzebowanie na usługi celne i deklaracje akcyzowe umożliwiły nam zajęcie ugruntowanej pozycji na rynku.

Oferujemy:

• wypełnianie CMR,
• deklaracje akcyzowe,
• certyfikaty S2,
• doradztwo celne,
• wypełnianie karnetów TIR.

Dodatkowo proponujemy doradztwo i administrację celną. Uzupełnieniem naszej usługi jest kantor walut. Zajmujemy się sporządzaniem deklaracji akcyzowej oraz deklaracji VAT-24 do urzędu skarbowego. Odprawa czasowa, tranzyt oraz wnioski i odwołania w sprawach celnych to nasze codzienne obowiązki, które traktujemy z najwyższą powagą i rzetelnością. Działamy sprawnie, profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy swoje wieloletnie doświadczenie zdobywali przy współpracy z administracją celną oraz firmami w kraju i za granicą. Zaufanie i uznanie wśród naszych klientów to dla nas sprawa najwyższej wagi, dlatego nieustannie dopracowujemy ofertę i rozbudowujemy zakres naszych działań.

Zapewniamy profesjonalizm i rzetelność. Gwarantujemy atrakcyjne warunki współpracy oraz pomoc we wszystkich procedurach celnych.

Zachęcamy do kontaktu! Szczegóły naszej oferty znajdą Państwo na stronie: http://www.jolmarsad.pl/
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń