"Atra" Technika Grzewcza Dorota Kondzior

Usługi wodno-kanalizacyjne
ul. Białostocka 9, 15-523 Grabówka podlaskie
(3 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

Adres korespondencyjny
ul. Białostocka 9, 15-523 Grabówka podlaskie

Informacje

"Atra" Technika Grzewcza Dorota Kondzior działa w branży Usługi wodno-kanalizacyjne. Siedziba firmy znajduje się w województwie podlaskim w miejscowości Grabówka.
Firma świadczy działalność pod adresem 15-523 Grabówka ul. Białostocka 9,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby "Atra" Technika Grzewcza Dorota Kondzior: [kopiuj]
Branża skupia firmy, z których większość oferuje:
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników "Atra" Technika Grzewcza Dorota Kondzior oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
M
Marian
Gorąco polecam firmę jako wykonawcę instalacji grzewczych i sanitarnych. Fachowa i rzeczowa obsługa. Przygotowanie i wiedza techniczna na najwyższym poziomie. Panowie Tomasz i Robert sprawnie i szybko wykonują powierzone im prace i co najważniejsze nie trzeba po nich poprawiać. Gwarancja i serwis na wykonane usługi udzielają minimum 2 lata, ale można z nimi negocjować dłuższy okres. Jestem bardzo zadowolony z ich usług i szczerze polecam.
J
JKT
Dno i wodorosty. Omijać szerokim łukiem, szczególnie serwisanta.
R
rrrr
rrrrr
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.