Zakład Produkcji Kruszyw z Recyklingu Karol Waszkuć

Recykling
78 Hryniewicze 75 /5 podlaskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
Telefon
727 064 000
Adres korespondencyjny
78 Hryniewicze 75 /5 podlaskie

Informacje

Zakład Produkcji Kruszyw z Recyklingu Karol Waszkuć działa w branży Recykling. Siedziba firmy znajduje się w województwie podlaskim w miejscowości Hryniewicze.
Pracownicy Zakład Produkcji Kruszyw z Recyklingu Karol Waszkuć udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: karol.waszkuc@gmail.com lub telefon: 727 064 000
Adres wykonywania działalności przez Zakład Produkcji Kruszyw z Recyklingu Karol Waszkuć to 15-378 Hryniewicze 75 /5. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Większość firm działających w branży, świadczy działalność obejmującą, m.in:
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Zakład Produkcji Kruszyw z Recyklingu Karol Waszkuć.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.