Przewozy do Niemiec Bagiński Bus

Profesjonalny transport osób.

Transport międzynarodowy
ul. Mazowiecka 33a, 16-001 Księżyno podlaskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
602 681 677
Adres korespondencyjny
ul. Mazowiecka 33a, 16-001 Księżyno podlaskie

Informacje

Opis działalności
Bagiński Bus to nowoczesna firma transportowa. Zapewniamy szybkie i komfortowe przewozy do Niemiec. Jednak to zaledwie część naszych usług transportowych. Oferujemy również wynajem busów, czy samochodów do ślubu. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1995 roku, a naszą siedzibą jest Księżyno, w województwie podlaskim.
Produkty i usługi
Jesteśmy licencjonowaną firmą przewozową, której atutem jest nowoczesna flota pojazdów, zarówno autokarów, busów, jak i samochodów osobowych. Mamy za sobą ponad 20 letnie doświadczenie w branży transportowej dzięki czemu dokładnie poznaliśmy oczekiwania klientów. Oferujemy przewozy krajowe i zagraniczne. Jeździmy z kilku miejscowości w województwie podlaskim.

Specjalizujemy się w przewozach do Niemiec, ale to jedynie część naszej oferty. Jej pełny zakres to:
- transport do Niemiec i z Niemiec do Polski,
- indywidualne przejazdy osobowe,
- transport samochodów na lawecie,
- przeprowadzki, przewóz urządzeń i maszyn,
- transport towarów gabarytowych, mniejszych i większych paczek.
Cały czas dbamy o poszerzanie naszej oferty, rozwój firmy, w tym powiększanie floty. Nasze pojazdy przechodzą regularne kontrole, sąw pełni sprawne i zapewniają wysoki komfort podróży. Nad bezpieczeństwem przejazdu czuwają doświadczeni kierowcy, którzy doskonale znają trasy zarówno polskie, jak i zagraniczne. Przewozy busami do Niemiec odbywają się w wygodnym dla Pasażerów systemie door to door, czyli od adresu zamieszkania do adresu docelowego. Dodatkowo polecamy przewóz rzeczy oraz przesyłek, a także indywidualny przewóz na lotnisko.

Można u nas wynająć luksusowy autokar na 55 osób. Posiadamy także lawetę dzięki której będą Państwo mogli przewieźć zakupione w Niemczech auto. Również my oferujemy sprzedaż aut z zagranicy na zamówienie lub od ręki. Mamy też specjalną propozycję dla nowożeńców – wynajem luksusowego, w pełni wyposażonego samochodu osobowego. Z pewnością nada to dodatkowego splendoru Waszemu ślubowi!

Gwarantujemy nie tylko wysoką jakość usług, punktualność i komfort jazdy, ale także atrakcyjne ceny.

Zachęcamy do kontaktu lub zajrzenia na naszą stronę, jeśli potrzebujecie Państwo więcej informacji.

Serdecznie zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Biała Podlaska

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń