Marand sp.j. A. Półkośnik i Wspólnicy

Montaż paneli fotowoltaicznych

Energia odnawialna
16-070 Sienkiewicze 3b podlaskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(85) 879 90 70
603372266
biuro@fotowoltaika-marand.pl
858799071
Marand sp.j. A. Półkośnik  i Wspólnicy

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Marand znajduje się w Sienkiewiczach, w powiecie białostockim, w województwie podlaskim. Działa ona od ponad 15 lat, tworząc i modernizując urządzenia do konwersji energii słonecznej na ciepło.
Produkty i usługi
Nasza specjalność to tworzenie i modernizacja urządzeń do konwersji energii słonecznej na ciepło. Na rynku działamy jako producent kolektorów słonecznych i paneli fotowoltaicznych. Podejmujemy się ich budowy, sprzedaży i kompleksowej instalacji. Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Działamy na rzecz poprawy stanu powietrza. Dzielimy się wiedzą i bogatym doświadczeniem w zakresie energii słonecznej, a dokładnie przetwarzania światła słonecznego na energię elektryczną.

Oferta prowadzonej przez nas firmy to przede wszystkim:
- wbijanie konstrukcji fotowoltaicznych,
- kafarownie instalacji fotowoltaicznych,
- budowa instalacji fotowoltaicznych,
- sprzedaż inwerterów,
- montaż paneli fotowoltaicznych,
- sprzedaż paneli fotowoltaicznych,
- montaż konstrukcji fotowoltaicznych,
- sprzedaż konstrukcji fotowoltaicznych.

W ofercie mamy 3 rodzaje paneli słonecznych. Wyróżnia się ogniwa fotowoltaiczne monokrystaliczne, polikrystaliczne i amorficzne. Te pierwsze zbudowane są z kryształu krzemu o uporządkowanej budowie wewnętrznej. Grubość pojedynczej warstwy wynosi 0,3mm. Ponadto ogniwa te mają najwyższy poziom żywotności i sprawności.

Natomiast ogniwa fotowoltaiczne polikrystaliczne są idealnie zarówno w zastosowaniu domowym, jak i w dużych elektrowniach słonecznych. Zbudowane są z wielu małych kryształów krzemu.

Jeśli chodzi o ogniwa fotowoltaiczne amorficzne to doskonale nadają się one do małych urządzeń, ale są też wykorzystywane do zasilania domów.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Marand.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe