KONTRA Agencja Hostess, Modelek i Modeli Studio Kreowania Wizerunku Marta Kozłowska

Agencje modelek
18-105 Zawyki 7 podlaskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
882 309 885
Adres korespondencyjny
18-105 Zawyki 7 podlaskie

Informacje

Opis działalności
Agencja Hostess, Modelek i Modeli Kontra to firma z miejscowości Zawyki, w powiecie białostockim, w województwie podlaskim. rzedsiębiorstwo założone w 2018 roku jest pierwszym, które we wschodniej Polsce skupia modelki, modeli i hostessy. Dla firmy pracują tylko naturalne osoby, które nie poprawiały w żaden sposób swojej urody, np. poprzez doczepiane włosy, sztuczne rzęsy i powiększane usta.
Produkty i usługi
Agencja oferuje obsługę imprez, eventów i innych wydarzeń na terenie całego kraju i idealne dobieranie osób do różnych zadań. Firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, dlatego mogą oni też samodzielnie wybrać osoby z którymi chcą współpracować.

Oferta agencji Kontra odnośnie modelek obejmuje:

- modelki na pokazy sukien wieczorowych
- modelki na pokazy sukien ślubnych
- modelki do filmów promocyjnych
- modelki na sesje zdjęciowe
- modelki na pokazy mody
- modelki na pokazy fryzjerskie
- modelki do reklamy
- modelki do teledysków
- modelki na promocje

Z kolei modele mogą brać udział w sesjach fotograficznych, teledyskach, reklamach oraz promocji odzieży i biżuterii męskiej. Z pomocy modeli korzystają też fryzjerzy podczas pokazów swoich umiejętności.

Hostessy także mogą brać udział w wielu eventach okolicznościowych i świątecznych. Witają gości i rozdają materiały promocyjne na galach, promocjach produktów, ekspozycjach samochodów oraz targach modowych i ślubnych. Pracują też podczas pikników, festynów, a także imprez klubowych i prywatnych, często jako fordanserki, czyli osoby od zagrzewania publiczności do zabawy.

Po więcej zdjęć przedstawiających hostessy, modelki i modeli najlepiej wejść na stronę internetową agencji Kontra. Można tam też znaleźć relacje z obsługiwanych imprez.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń