Arhelan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Wygodne i tanie zakupy ekologicznych produktów

Sklepy spożywcze
al. Piłsudskiego 45, 17-100 Bielsk Podlaski podlaskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Arhelan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy sieć sklepów o nazwie Arhelan. Zajmujemy się przede wszystkim prowadzeniem sprzedaży produktów spożywczych oraz zdrowej, ekologicznej żywności. Nasza siedziba znajduje się w Bielsku Podlaskim, a działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1991 roku.
Produkty i usługi
Działamy na rynku branżowym nieprzerwanie od 1991 roku. W pierwszych latach istnienia skupialiśmy się przede wszystkim na hurtowej hurtowej sprzedaży produktów spożywczych. Później utworzyliśmy liczne markety oraz placówki handlowe na Podlasiu, Warmii i Mazurach.

Obecnie sieć Arhelan tworzy niemalże 70 marketów w ponad czterdziestu miejscowościach na terenie całej Polski. Zatrudniamy też spore grono wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają spore doświadczenie branżowe. Dzięki temu osiągają zadowalające wyniki sprzedażowe i zawsze służą radą naszym Klientom.

Nasza oferta to przede wszystkim:
- żywność ekologiczna,
- zdrowe jedzenie,
- chemia gospodarcza,
- produkty przemysłowe,
- artykuły garmażeryjne,
- warzywa i owoce,
- artykuły kosmetyczne.

Dysponujemy także własnym magazynem centralnym, dzięki czemu mamy możliwość oferowania Klientom wysokojakościowych towarów w atrakcyjnych cenach. Ilość pozycji w asortymencie z zakresu artykułów spożywczych, chemii gospodarczej oraz artykułów przemysłowych waha się w granicach od 10-20 tysięcy.

Wszystkich zainteresowanych ofertą zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy Arhelan.
Certyfikaty
Od 2010 roku rokrocznie znajdujemy się w gronie Diamentów Forbesa, czyli krajowych przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość. Co roku jesteśmy również wyróżniani w rankingu Gazele Biznesu organizowanym przez Puls Biznesu dołączając tym samym do elitarnego klubu najdynamiczniej rozwijających się firm.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń