Matprofi

Maty wiklinowe, naturalna i estetyczna do wielu zastosowani w domu i na działce.

Wyroby wiklinowe i bambusowe
ul. Klonowa 1, 17-100 Bielsk Podlaski podlaskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Matprofi

Informacje

Opis działalności
Matprofi zlokalizowana jest na Podlasiu, w miejscowości Bielsk Podlaski. Firma od kilku lat zajmuje się produkcją mat wiklinowych, mat trzcinowych, trzcinowych podtynkowych, z miskanta oraz płotów leszczynowych łupanych. Wysoka jakość wykonania zapewniła firmie wielu zadowolonych klientów. Produkty można nabyć www.mata-wiklinowa24.pl. Wejdź i sprawdź.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności firmy jest świadczenie usług w zakresie sprzedaży wyrobów z wikliny i trzciny. Sklep internetowy powstał z myślą o klientach, którzy mogą zakupić nasze produkty z każdego zakątka Polski. Dzięki fachowej obsłudze, czas realizacji zakupionego towaru jest krótki, a dzięki znajomości rynku – oferowane produkty są najwyższej jakości.

W naszym sklepie znajdą Państwo przede wszystkim bogaty wybór mat wiklinowych o różnych wymiarach. Produkty znajdujące się w naszym katalogu ofertowym są ekologiczne i wytrzymałe. Wykonane są z wysokiej jakości wikliny, która odporna jest na niesprzyjające warunki atmosferyczne.

W naszej ofercie znajdują się:
- maty wiklinowe
- maty trzcinowe
- maty z miskanta
- płoty sztachetkowe leszczynowe
- dekoracje wiklinowe

Ponadto posiadamy w sprzedaży akcesoria do montażu mat. W tym celu używa się drutu ocynkowanego, gwoździ, zszywek tapicerskich czy instalacyjnych opasek samozaciskowych

Niewątpliwym atutem są walory estetyczne mat, stanowiąc tym samym doskonałe rozwiązanie jako osłona. Chronią przed kurzem, wiatrem i hałasem. Idealnie pasują do każdego balkonu czy ogrodu.

Zapraszamy do współpracy!

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń