Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bielsku Podlaskim Łukasz Ignatowicz

Windykacja i odzyskiwanie należności.

Windykacja długów i należności
Kopernika 5/110-112, 17-100 Bielsk Podlaski podlaskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(85) 730 51 55
Adres korespondencyjny
Kopernika 5/110-112, 17-100 Bielsk Podlaski podlaskie

Informacje

O nas
Zgodnie z art. 8 ust. 5 ustawy o komornikach sądowych i egzekucji z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.U.97.133.882) Wierzyciel ma prawo wyboru komornika na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, z wyjątkiem spraw o egzekucję z nieruchomości oraz spraw, w których egzekucję z nieruchomości stosuje się odpowiednio.
Opis działalności
Biuro Komornika Sądowego mieści się przy Sądzie rejonowy w Bielsku Podlaskim. Zajmujemy się egzekucją należności i windykacją. Organizujemy także licytacje komornicze nieruchomości i ruchomości. Działamy nieprzerwanie od 2013 roku i od samego początku cieszymy się sporym uznaniem wśród naszych kontrahentów. Łukasz Ignatowicz to doświadczony komornik sądowy, który dzięki swojej wiedzy i umiejętnościom dał się poznać jako skuteczny i odpowiedzialny.
Produkty i usługi
Zajmujemy się regularną organizacją licytacji nieruchomości i ruchomości na terenie powiatu podlaskiego, siemiatyckiego i hajnowskiego. Dysponujemy możliwością pozyskiwania informacji z licznych baz danych, co umożliwia błyskawiczne ustalenie nieruchomości, której właścicielem jest dłużnik.

Komornik sądowy zajmuje się:


- eksmisją,
- egzekucją należności,
- licytacją nieruchomości,
- licytacją ruchomości.

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny i rzetelny. Pragniemy świadczyć profesjonalne i rzetelne usługi. Jesteśmy dyskretni, skuteczni i działamy zgodnie z prawem. Zapewniamy skuteczną egzekucję.Egzekucja z nieruchomości ma szczególny charakter i składa się na nią kilka etapów, poczynając od zajęcia, poprzez opis ioszacowanie, licytację, a kończąc na podziale kwoty uzyskanej z egzekucji. Licytacje komornicze umożliwiają nabycie nieruchomości gruntowych, lokalowych i budynków. Licytujemy również auta i innego rodzaju majątek ruchomy.

Gwarantujemy rzetelne i kompleksowe usługi. Zapewniamy przejrzyste i atrakcyjne warunki współpracy. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była rozbudowana i atrakcyjna. Nieustannie udoskonalamy ofertę i nasze umiejętności.

Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
bielski, hajnowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń