Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bielsku Podlaskim Łukasz Ignatowicz

Zapraszamy do kontaktu. Udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji.

Windykacja długów i należności
ul. Kopernika 5/110-112, 17-100 Bielsk Podlaski podlaskie
poniedziałek 07:30 - 15:30
wtorek 07:30 - 15:30
środa 07:30 - 15:30
czwartek 07:30 - 15:30
piątek 07:30 - 15:30
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(85) 730 51 55
Adres korespondencyjny
ul. Kopernika 5/110-112, 17-100 Bielsk Podlaski podlaskie

Informacje

O nas
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bielsku Podlaskim Łukasz Ignatowicz działa na terenie powiatu podlaskiego, siemiatyckiego i hajnowskiego. Zgodnie z art. 8 ust. 5 ustawy o komornikach sądowych i egzekucji z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.U.97.133.882) Wierzyciel ma prawo wyboru komornika na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, z wyjątkiem spraw o egzekucję z nieruchomości oraz spraw, w których egzekucję z nieruchomości stosuje się odpowiednio.
Opis działalności
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji zleceń egzekucyjnych. Zajmujemy się egzekucją należności czy też licytacjami komorniczymi. Dysponujemy możliwością pozyskiwania informacji z licznych baz danych, co umożliwia błyskawiczne ustalenie nieruchomości, której właścicielem jest dłużnik. Działamy nieprzerwanie od 2013 roku. Mieścimy się w Bielsku Podlaskim przy Sądzie Rejonowym. Zapraszamy!
Produkty i usługi
Do każdej sprawy podchodzimy w sposób indywidualny. Podczas współpracy kierujemy się rzetelnością, dyskrecją oraz wzajemnym zaufaniem. Stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm i działanie zgodnie z prawem, tak by oferować skuteczną egzekucję.

Komornik sądowy zajmuje się:

- eksmisją,
- egzekucją należności,
- licytacją nieruchomości,
- licytacją ruchomości.


Zajmujemy się regularną organizacją licytacji nieruchomości i ruchomości na terenie powiatu podlaskiego, siemiatyckiego i hajnowskiego. Licytacje komornicze umożliwiają nabycie nieruchomości gruntowych, budynkowych i lokalowych. Licytujemy również auta i innego rodzaju majątek ruchomy.


Egzekucja z nieruchomościma szczególny charakter i składa się na nią kilka etapów, poczynając od zajęcia, poprzez opis i oszacowanie, licytację, a kończąc na podziale kwoty uzyskanej z egzekucji.


Gwarantujemy rzetelne i kompleksowe usługi. Działamy legalnie, profesjonalnie i skutecznie. Zapewniamy przejrzyste i atrakcyjne warunki współpracy. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była rozbudowana i atrakcyjna.


Zachęcamy do kontaktu — z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
bielski, hajnowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe