Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bielsku Podlaskim Łukasz Ignatowicz w Panoramie Firm

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bielsku Podlaskim Łukasz Ignatowicz

Zapraszamy do kontaktu. Udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji.

ul. Kopernika 5 lok. 110-112
17-100 Bielsk Podlaski, woj. podlaskie
 1. poniedziałek:
  07:30 - 15:30
 2. wtorek:
  07:30 - 15:30
 3. środa:
  07:30 - 15:30
 4. czwartek:
  07:30 - 15:30
 5. piątek:
  07:30 - 15:30
 6. sobota:
  zamknięte
 7. niedziela:
  zamknięte
Informacje

Opis działalności

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji zleceń egzekucyjnych. Zajmujemy się egzekucją należności czy też licytacjami komorniczymi. Dysponujemy możliwością pozyskiwania informacji z licznych baz danych, co umożliwia błyskawiczne ustalenie nieruchomości, której właścicielem jest dłużnik.

O nas

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bielsku Podlaskim Łukasz Ignatowicz działa na terenie powiatu podlaskiego, siemiatyckiego i hajnowskiego.

Produkty i usługi

Komornik sądowy zajmuje się:
eksmisją,
egzekucją należności,
licytacją nieruchomości,
licytacją ruchomości.
Zgodnie z art. 8 ust. 5 ustawy o komornikach sądowych i egzekucji z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.U.97.133.882) Wierzyciel ma prawo wyboru komornika na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, z wyjątkiem spraw o egzekucję z nieruchomości oraz spraw, w których egzekucję z nieruchomości stosuje się odpowiednio.

Do każdej sprawy podchodzimy w sposób indywidualny. Podczas współpracy kierujemy się rzetelnością, dyskrecją oraz wzajemnym zaufaniem. Stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm i działanie zgodnie z prawem, tak by oferować skuteczną egzekucję.
Organizujemy regularne licytacje nieruchomości oraz ruchomości na terenie powiatu podlaskiego, siemiatyckiego i hajnowskiego.

Egzekucja z nieruchomości ma szczególny charakter i składa się na nią kilka etapów, poczynając od zajęcia, poprzez opis i oszacowanie, licytację, a kończąc na podziale kwoty uzyskanej z egzekucji.

Licytacje komornicze pozwalają na nabycie nieruchomości gruntowych, budynkowych lub lokalowych, czy też rzeczy ruchomych, takich jak auta.

Na bieżąco informujemy o odbywających się licytacjach nieruchomości i ruchomości. Z uwagi na specyfikę postępowania egzekucyjnego wyznaczone licytacje mogą zostać odwołane.
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Kopernika 5 lok. 110-112
17-100 Bielsk Podlaski, woj. podlaskie